Také jste si všimli?Nejdepre­sivnější den roku má být letos právě dnes, v pondělí 16. ledna.

Nejdepresivnější den roku má být letos právě dnes, v pondělí 16. ledna.
Měli jste ho nebo máte ?

http://aktual­ne.centrum.cz/zpra­vy/facebook/cla­nek.phtml?id=72­9112#utm_medi­um=newsbox&ut­m_source=centrum­HP&utm_conten­t=position-7

Nejlepší odpověď
Drap

U mne pohoda. Den jako každý jiný, možná i lepší.

Další odpovědi
iceT

… a co je to deprese?

Nene,vím co je deprese,ale jaksi jsem nikdy žádnou neměla…

led

Na depresiu nemám čas, taký luxux si naozaj môžu dovoliť len…

Andělé

Jako Drap,spíš jsem měla lepší den. Sice je syn hodně nastydlý,nebyl ve školce,ale pohoda,s dětmi jsme se nasmáli a nablbli…

hanulka11

také netrpím takovými nějakými depresemi…měla jsem prima den

franku

Zatím jsem si nevšiml,ale ještě není konec.

Petra09

Pro led: si muzou dovolim jen…Kdo jen?

briketka10

dnes byl hezký den, u nás krásně sněžilo..
nic vyjímečního se nestalo, žádná deprese..

arygnoc

nie je to práve o depresii:

blue monday
deň depresie
deň depky
deň D

  • pripadá na niektorý pondelok v polovici januára.

Deň vznikol na objednávku firmy Sky Trave.
Zmyslom osláv dňa je marketing – spotrebiteľ si má uvedomiť, že je čas si niečo dopriať.

Zdroj: heureka.tym.sk/vys­.php?volba=1&do­taz=depresie&bo­ok=b

venkovan

Deprese nevím, ale blbost perfektní. Nechal jsem si doma pití do práce a tak jsem žížnil a žížnil.
Dobře mi tak, jsem již odborně proškolen, že blbost nemá hranic.
Pro iceT: mám pocit, že deprese je nějaký pokles povrchu půdy v krajině.