Avatar uživatele
Jahoda

Také jste si objednali?

Zdravím! Koupila jsem si časopis Extra PC (květnové číslo) a v něm byl přiložený papír. Ten papír byl o předplatném tohoto časopisu. Za 399Kč mi bude po 12 měsíců chodit do schránky tento časopis s CD, které bude přiloženo. Navíc zdarma dostanu 4 brožury, jednu Bibli o Hardwaru a časopis Svět s DVD. Když si vezmu, že v trafice by mě ten časopis s tím CD stál 70Kč a já za rok dám 399Kč a ještě dostanu zdarma tyto brožury, je to docela výhodná nabídka, nemyslíte? Já tam dnes zavolala a objednala, protože za chvíli už vyprší čas… Také jste si to objednali? A pokud ne, objednali byste si to? 🙂 Děkuji za odpovědi a hezký večer přeji 🙂
Doplňuji:
Polaku: Souhlasím! Také mne to napadlo, že je to strašně levné a že v tom bude určo nějaký zádrhel. Tak se budeme oba modlit, aby jsme nedopadli blbě. Snad to všechno proběhne bez komplikací… Držím palce, Polaku 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, kokoťenko, rynek878 před 5083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Neboj tak strašně levné, jak si myslíš to není. Je to jen výhodné. Pokud by se ti to ale časem nepozdávalo, nezapomeň na výpovědní lhůtu, jinak budeš muset odebírat i další rok, ale už za cenu vyšší a bez bonusů.
Nic v tom nyní nehledej, je to jen výhodné pro předplatitele a navíc začínajícího-nového.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
polak

já na 100% koupil ale určitě v tom bude nějaký háček.je to strašně levně podezdřelé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Určitě na tom tratní nebudou(takže mám představu, kolik stojí jedno číslo) a také mají zajištěno, že jsou zaplacena všechna čísla, ale v trafice bys mohla koupit třeba jen 3.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek