Avatar uživatele
Jahoda

Také jste si nainstalovali?

Zdravím! Chtěla bych se vás všech zeptat, zda jste si také nainstalovali Google Chrome na Skype? Zapla jsem si Skype a ihned mi přišla nabídka, zda bych si Google Chrome na Skype nenainstalovala. Tak jsem to potvrdila a pokaždé, když si Skype opět zapnu, objeví se mi tabulka Google Chrome v krásném designu Windows 7. Také jste si toto do Skype nainstalovali? A myslíte si, že je to dobré to ve Skype mít? Děkuji za každou odpověď 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, kokoťenko, rynek878 před 5055 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Na rozdíl od Vás jsem přes SKYPE začal využívat volání na pevné linky. Oproti spojení přes mobilní telefon stojí minuta asi 70 haléřů a kredit lze pořídit bezohotovostní platbou na tuzemský účet společnosti, který má zřízen u Raifainsenky v Praze. Nejlevnější taxa kreditu je 5 Eur a stojí asi 150 korun, vše zatím perfektně funguje. Za velmi levný peníz lze volat nejen po celé ČR, ale téměř do celého světa. Vřele doporučuji.
Doplňuji:
V nezbytném případě takto výhodně volat na úřady, banky, do nemocnic a třeba také na lampárnu Českých drah.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kdyz se zmitame v informacnim šumu, je nejlepší vzít to v bodech 🙂

1/ Google Chrome je prohlizec internetovych stranek, nema se skype nic spolecneho. Dluzno vsak podotknout ze je to velmi dobry a patrne nejrychlejsi prohlizec jaky se da dnes na internetu pouzivat …

google chrome se neinstaluje do skypu, ani ve skypu … instaluje se proste jako samostatna aplikace z adresy www.google.com/chro­me

2/ google chrome PRO SKYPE nedava zadny smysl, nic takoveho neexistuje … dale bod 3

3/ je mozne ze to o cem mluvite neni nabidka instalace CELEHO google chrome prohlizece ale pouze propojovaciho doplnku „Skype pro Google Chrome“ ktery zajisti ze pokud se na internetove strance objevi telefonni cislo automaticky klepnutim na nej spustite skype … bez tohoto nainstalovaneho doplnku by se telefonni cislo v prohlizeci chovalo jako obycejny text a na klepnuti by nereagovalo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Greneia

Já mám Google Chrome, ale nějak necítím potřebu jej stahovat ještě do Skype, pokud nastavíš defaultní browser, aby se Ti otvíral při kliknutí na odkaz ve Skype, tak to stačí.

Navíc záleží na každém individuálně, jak mu co vyhovuje a je mu uživatelsky příjemné. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Veverka :-)

google chrom jsem si do skypu nenainstalovala, ale na internetu ho používám běžně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek