dudu

také jste obdrželi zprávu, podle které se do předvolebního letáku ČSSD vloudila chyba?

Vážení, také jste obdrželi zprávu podle které se do předvolebního letáku ČSSD vloudila chyba?
Původní text říká, že
„Každý důchodce obdrží třináctý důchod“, ovšem správná verze údajně zní takto:
„Každý 13-tý důchodce obdrží důchod“!
Pokud je to pravda, upozorněte prosím na tuto skutečnost rodiče jakož i prarodiče!!
Doplňuji:
Pro Annas: děkuji a pukrdle za přesnou dedukci.

Nejlepší odpověď
annas

Myslíte, že oba budete patřit mezi těch šťastných 13 vyvolených? Držím palce.

Další odpovědi
kropitko

můj příspěvek v diskuzi,už se pomalu bojím,cokoliv nap­sat

vagra

Dobrý!
Já se přiznám,že jsem skromný a jako důchodci by mi stačilo,aby prosadili ve vládě bod:
„Každý důchodce obdrží důchod“.
nebo ještě jednodušší variantu,pocho­pitelnou i pro poslance typu Kalouska:
„Důchodce obdrží důchod“

BENYTA

Upozorním mamču,aby stála třináctá v řadě…
Díky,jinak přijde o svou ALMUŽNIČKU…

FOG

A pak ze cislo 13 neni stastne cislo?

annas

Příjemná diskuze vedená v lehkém tónu mně zlepšila náladu. Kéž by k výměně názorů docházelo častěji!
Moje máma vždycky říkávala, otevřu oči a už mně jdou peníze. Doplňuji: Bohatý je každý, kdo dokáže hospodařit s tím, co má.

vagra

Pro annas-děkuji za přání,ale myslím si,že jsou tisíce jiných,kteří to potřebují víc.Já jsem měl možnost/stejně jako dudu/ se na penzi finančně předpřipravit.
Na druhou stranu bych kecal,že bych takový bonus odmítl!

kropitko

Annas šance,že by se zrovna dudu a wagra trefili do 13 důchodců je minimální,ale přála bych jim to

dudu

V klídku dýchejte, náhoda je přece blbec, a vězte, že jsem v efektivním věku myslel na zadní kolečka. Se svojí bábou se sice nemůžeme naplno usmívat a zpívat, tancovat a skákat, ale hlady neumřeme.

kropitko

tak to jsem ráda,doufám,že já se svého důchodového věku nedožiji,až já budu starouš,tak budu muset ještě státu doplácet…

kropitko

vagro omlouvám se,ale vy zrovna dnes vypadáte nějak lépe,tak jsem vám tam šoupla dvojité w

vagra

kropitko,vy mi tam múžete šoupnout co chcete a není třeba se omlouvat.Ve staročeštině opravdu mé jméno začínalo na -W-
Příště ale prosím jednoduché-v-abych na stará kolena nespychl!
Víte co to pak s dědkama dělá?

kropitko

Vynasnažím se…možná to občas přemelu,ale aspoň vím,že jste vagra a ne varga,jak to tu někdo nedávno popletl…dědkové??? to ne,když umíte s compem,tak jste tu všichni mladíci..:-) Válíte všichni,klobouk dolů…má úcta

anonym

Vtipné.