hanulka11

Také jste měli nebo ještě máte neposedné střevíčky?

http://www.stre­am.cz/uservide­o/585503-sledujte-chlapecka-v-pozadi

Nejlepší odpověď
hanny 2

Já tedy moc ne,ale ten chlapeček má komediantství a tanec zřejmě v genech.

Další odpovědi
veruska

No tedy klobouk dolu,s ním se nemůžu srovnávat ani náhodou.

Damiana

Pěkné ráno. 🙂
Odkaz mi nejde otevřít, tak odpovím přímo na otázku.
Ano, permanentně.
Teď(!) jsem vstala, a tak děsně mě po včerejší taneční tříhodinovce bolí nohy, že chápu jak se musela cítit Gigner Rogers! 🙂
(Ta neposednost bude ale potřebovat pořádnou relaxaci. Máme tu krásný, slunečný pátek a tak se do chystám protáhnout tělo v bazénu a do sauny – počasí na to u nás v Krušných Horách nekašle a přeje nám.
🙂

pizlicka

ano,ja mam velmi neposedne strevicky.kazdy den doma tri hodiny tancim,v sobotu udelam zmenu,pujdu si na dve hodiny zabehat a vecer jupííí,do víru mesta po delsi dobe pujdu tancit.
Doplňuji:
olalá!ten chlapec je super.holt,kdo umí,umí:-)