RyuzakiKate

Také jste jako malí nosili na krku „kapsičku“?

Tenkrát to hrozně letělo, bylo na ní ještě logo "smart kids :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Jasně. Měla jsem tam klíč od domu a občas pětikačku (ta obvykle padla na mini Barilu nebo točenou růžovku). Taštička byla mrňavounká, bílá s modrou metalickou kresbou medvídka a chlupatým ocáskem.
Doplňuji:
Jo! Přesně Hanulko, na školní stravenku jsem zapomněla! 🙂

Další odpovědi
Drap

Za mých mladých let se kapsišky nenosily. Maximálně byl na krku klíč na šňůrce.

hanulka11

Za mne to nebylo ,ale dcera ji nosila a měla v ní lístek na oběd nebo nějaké drobňáky

anonym

Kapsičku jsem na krku nenosil,jen klíč od domu,který byl na gumě a nějaký píííííp tu gumu natáhl,pustil a já měl od klíče rozbitý nos. Píííííp jeden píííííp!

briketka10

za nás to taky nebylo, nosily se na krku klíče, my dvojčata se hádaly kdo ho bude mít dnes, zítra, pozítří a tak..
a jednou spadly sestře do kanálu to byl doma bugr..

venkovan

Ne – u nás se na krk nic nedávalo. Kvůli náhodě, abychom se náhodou nepřiškrtili.
Domu jsem od školy chodili asi 3 kilometry polmi, okolo lesa, rybníků a potoků, takže šance, že bychom si někde za tkaloun na krku chytli byla celkem reálná.
Popravdě – už leta nenosím ani hodinky i snubní prsten jsem měl na prstu necelý týden, než jsem zjistil, že vadí při některé práci a mohu díky prstenu se zachytit.