Avatar uživatele
RyuzakiKate

Také jste jako malí nosili na krku „kapsičku“?

Tenkrát to hrozně letělo, bylo na ní ještě logo "smart kids :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Damiana, briketka10 před 4443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Jasně. Měla jsem tam klíč od domu a občas pětikačku (ta obvykle padla na mini Barilu nebo točenou růžovku). Taštička byla mrňavounká, bílá s modrou metalickou kresbou medvídka a chlupatým ocáskem.
Doplňuji:
Jo! Přesně Hanulko, na školní stravenku jsem zapomněla! 🙂

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Za mých mladých let se kapsišky nenosily. Maximálně byl na krku klíč na šňůrce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Za mne to nebylo ,ale dcera ji nosila a měla v ní lístek na oběd nebo nějaké drobňáky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kapsičku jsem na krku nenosil,jen klíč od domu,který byl na gumě a nějaký píííííp tu gumu natáhl,pustil a já měl od klíče rozbitý nos. Píííííp jeden píííííp!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

za nás to taky nebylo, nosily se na krku klíče, my dvojčata se hádaly kdo ho bude mít dnes, zítra, pozítří a tak..
a jednou spadly sestře do kanálu to byl doma bugr..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ne – u nás se na krk nic nedávalo. Kvůli náhodě, abychom se náhodou nepřiškrtili.
Domu jsem od školy chodili asi 3 kilometry polmi, okolo lesa, rybníků a potoků, takže šance, že bychom si někde za tkaloun na krku chytli byla celkem reálná.
Popravdě – už leta nenosím ani hodinky i snubní prsten jsem měl na prstu necelý týden, než jsem zjistil, že vadí při některé práci a mohu díky prstenu se zachytit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek