bolak

Také jste dnes měli nezvaného návštěvníka u sebe v profilu a mizí vám staré odpovědi? :)

Nejlepší odpověď
beer

Dááávno si to nehlídám, tedy nevím..

Další odpovědi
anonym

Tak odpověď mi zatím nezmizela snad žádná, ale pouze jedna otázka.
Doplňuji:
Tedy přišel mi jeden e-mail, že byl smazaný můj dotaz ohledně porovnání bolesti když se klepneme kladivem do palce a malíčka. Ale otázka byla brána spíše humorně i když mohla znít sadisticky. Jinak si svých starých odpovědí nevšímám, ale procházím ty den nebo dva dny staré.

hanulka11

Tak takové věci mě nenapadá kontrolovat nehrabu se v tom – co bylo- bylo .Do profilu si nechodím

quentos

Mně tedy ne, aspoň jsem si nevšim.

Michal Kole

Jednu odpověď mi dens admin smazal jako „obtěžující“ příspěvek a ani nevím na co jsem odpovídal – otázka u odpovědi nebyla

"Vysvětlil bych ti to, ale nejdřív poskytni důkaz, že nejsi pod zákonem, abych z toho neměl malér.

Do 18 let NESMÍŠ"

Co je na tom obtěžujícího to teda fakt nevím.

Drap

Čemu se dívíš ? To se stává často.Už jsem si zvykl

bolak

hanulka11: není potřeba se nikde hrabat, nám neoblíbeným to chodí přímo do mailu, někdy i šestkrát denně :)

tebe eroze zřejmě zatím nepostihla..

hanulka11

aha

bolak

Vlk z lesa: zkopíruj to celý do diskuze prosím ;) tu zprávu z emailu…

anonym

Nezkopíruji, protože jsem ten e-mail dávno vymazala. Ale jednalo se o zprávu ve znění bla bla bla kodex bla bla bla.

bolak

Michal Kole: mrkni se do mailu a napiš mi přesně ve který otázce to bylo

mě byla smazána odpověď, kde sem psal, že bysme se tu něměli urážet, napomínat, pomlouvat, vyhrožovat, zesměšňovat, obviňovat z podvádění atd…

prý nabádat lidi k tomu aby se chovali sliušně, je vulgární a urážlivé :) teda aspoň podle toho co mi bylo jako důvod výmazu posláno emailem…

Sůwa

Tak to bych asi věděla, kdo dal podnět ke smazání 🙂. Neměl by pak už co psát…

bolak

to je tak když stroje lidem berou práci…