9 řemesel

Také jezdíte po městě pro chleba bez přilby?

bez přilby?A nebo pro něco jiného?Jak k tomu přijdou Vaše děti ,manželka …Jo, já zapomněl, VÁM se to přece nemůže stát!!!!

http://www.no­vinky.cz/clanek/208108-jeden-motocyklista-bez-prilby-se-zabil-po-narazu-do-stromu-dalsi-pri-narazu-do-sloupu.html

Nejlepší odpověď
led

po páde z bicykla a videní 11 apoštolov aj s hviezdami, prilba pre mňa je dobrovoľnou povinnosťou.

Další odpovědi
pondělí

a když si chleba peču doma,potřebuji k tomu přilbu a jakou ,asi hasičskou…

Miroslavst

Myslíš na motorce nebo na kole?
Na motorce jezdím s přilbou. Na kole ani náhodou. Zákon to ukládá pouze do 18-ti let. Takže na kole mě nikdo nepřinutí. Pokud by nebyla povinná na motorce tak taky ne.

ReHu

Pro chleba i pro něco jiného jezdím bez přilby.
Na nákupy jezdím autem.
Na kole se jezdím projet.

Pepexxx

ale tak jezdi asi skoro kazdej ale tak kdyz nejedes nalitej tak se nicc nestane ale pozor no policajty xD