Avatar uživatele
FOG

Take je vas nejvice oblibeny den patek?

Take je vas nejvice oblibeny den patek? Kdy jste po praci a mate pred sebou cely vikend?
Doplňuji:
No koneckoncu pracuji skoro kazdou sobotu take a vyjimecne i nekdy v nedeli.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: FOG

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5081 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Pro mě je nejoblíbenější den..Vánoce,teda aspoň od té doby,co mám děti…je to super a hlavně já si je umím užít,netrpím klasickým vánočním stresem,všechno si to pořádně užiji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Jasně pátek po práci je vždy super,ale ta neděle podvečer,to už mám zkaženou,protože vím že ráno zase do rachoty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

mě práce baví a koneckonců i o víkendu jí je dost, tehdy sice neučím, ale sedím u PC a překládám, takže oblíbený den v týdnu těžko určit. Občas je jím středa, kdy na mě vyjde má oblíbená skupina studentek, občas sobota, když vyrazím někam na scrabblový turnaj. Na každém dni je něco pozitivního

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Prohlašuju,že je mi úplně jedno který je den.
Došel jsem v ignoraci dnů v týdnu tak daleko,že si na protest proti tomuto řazení,udělám třeba- tři středy a dvě neděle v jednom týdnu.Zbytek dnů,je tzv.-výběrový.
Proč středy-to je snad jasné a neděle- ty potřebuji na regeneraci sil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mne je to jedno,pracuji kdy je potřeba a mnohdy i o víkendu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

U mě se oblíbený den neodvíjí od toho, kolikátý je v týdnu, ale od toho, jestli je pohodový. Když mě práce baví, tak ji dělám rád a ani si příliš neuvědomuji, že se třeba blíží víkend… Což ovšem není vždy… ale bylo by to fajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

U nás říkáme paťulínek a pondělisko :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mě to je fuk, udělám si pěkný den, kdy ho potřebuji nebo chci:-).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
louhra

Pro mě je nejoblíbený den ten,když se mě vše daří,je hezké počasí a cítím se v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ano,už jsem v takove pohodě.Asi nejoblibenějši.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek