FOG

Take je vas nejvice oblibeny den patek?

Take je vas nejvice oblibeny den patek? Kdy jste po praci a mate pred sebou cely vikend?
Doplňuji:
No koneckoncu pracuji skoro kazdou sobotu take a vyjimecne i nekdy v nedeli.

Nejlepší odpověď
kropitko

Pro mě je nejoblíbenější den..Vánoce,teda aspoň od té doby,co mám děti…je to super a hlavně já si je umím užít,netrpím klasickým vánočním stresem,všechno si to pořádně užiji.

Další odpovědi
rynek878

Jasně pátek po práci je vždy super,ale ta neděle podvečer,to už mám zkaženou,protože vím že ráno zase do rachoty.

quentos

mě práce baví a koneckonců i o víkendu jí je dost, tehdy sice neučím, ale sedím u PC a překládám, takže oblíbený den v týdnu těžko určit. Občas je jím středa, kdy na mě vyjde má oblíbená skupina studentek, občas sobota, když vyrazím někam na scrabblový turnaj. Na každém dni je něco pozitivního

vagra

Prohlašuju,že je mi úplně jedno který je den.
Došel jsem v ignoraci dnů v týdnu tak daleko,že si na protest proti tomuto řazení,udělám třeba- tři středy a dvě neděle v jednom týdnu.Zbytek dnů,je tzv.-výběrový.
Proč středy-to je snad jasné a neděle- ty potřebuji na regeneraci sil.

ten který je

Mne je to jedno,pracuji kdy je potřeba a mnohdy i o víkendu.

Toruk

U mě se oblíbený den neodvíjí od toho, kolikátý je v týdnu, ale od toho, jestli je pohodový. Když mě práce baví, tak ji dělám rád a ani si příliš neuvědomuji, že se třeba blíží víkend… Což ovšem není vždy… ale bylo by to fajn.

GangstaHelper

U nás říkáme paťulínek a pondělisko :)

ReHu

Mě to je fuk, udělám si pěkný den, kdy ho potřebuji nebo chci:-).

louhra

Pro mě je nejoblíbený den ten,když se mě vše daří,je hezké počasí a cítím se v pohodě.

oskar

Ano,už jsem v takove pohodě.Asi nejoblibenějši.