tom004

Také je u vás,takové „super“ teplo?

Dobrý den.Včera bylo ve stejnou dobu 20°C.

http://img.na­dapenny.com/t20/111­94/nadap070216467­380230.jpg

Nejlepší odpověď
www

V Brně a blízkém okolí doslova „naposrání“ Hic jak kráva, sucho.
A to jsem si ještě před 10 dny myslel na houby, děs ☹

Další odpovědi
anonym

Celý den dusno, zato v 19.47 taková průtrž s tisíci blesky, že jsme s dcerou přečkávali v restauraci, což nás ve 21.35, kdy už jen poprchávalo, přišlo na 670,– Kč.
Deštníky byly v té zkáze k smíchu.
P.S. Účtenku pro zvědavce mohu naskenovat.

hanulka11

Je to taková "prádelna " a byla jsem se podívat na teploměr …ukazuje 34 st. ve stínu

takže slušná teplotka
Doplňuji:
tak u nás dnešní den začínal slejvákem a prší každý den , takže houby by snad byly , ale těch klíšťat je víc než hub

fcoop

Ani bych neřekl.Vždyť když se podívám z okna,tak vidím,jak se sousedovic děti koulují, a na obzoru jsou dva velké mraky,zas to vypadá na sníh.

Berušinka

Bohužel. Horko, sucho … už se těším až zase bude pršet!
Nějak mi vysoké teploty nevyhovují.

DDarent

takle to u nás vipadá teď!!!
14:07
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1194nadap070507584­640231.jpg