take dovedete byt hlady " agresivni " ? I jan Kraus o sobe napsal , ze sam sebe deli na Krause pred zradlem a na Krause

po jidle. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
Jikra

Není nic horšího než hladovej chlap.
Ženy,apeluji na vás,ve vlastním zájmu to mějte napaměti a nikdy nedopusťe aby váš miláček hladověl!!!

Další odpovědi
Berušinka

Tak já bych dokázala být agresivní asi jen po „přežrání“. Opravdu mám raději „pocit hladovění“ než pocit „naplněnosti“.
Jinak jsem agresivní když mi něco nejde nebo mě něco bolí =D

tom004

Ta agresivita,se u mně projevuje tak,že si rychle seženu,nebo uvařím nějaké jídlo.To záleží na stupni „agresivity“.A pan Kraus,je velice chytrý pán,ale,moc ho nemusím. 🙂

arygnoc

NO COMMENT.
KRAUS MÁ PRAVDU.

miluji ho.
jeho ženu více.

dědapetr

Nejsem agresivní,jsem vždy najeden.

venkovan

I sytý.