Avatar uživatele
bigbít

Také doufátě, že se ten další den vydaří lépe, než ten předchozí? (optimismus)

Jste v tomto spíše optimističtí, nebo pesimističtí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878, salsa verde před 4949 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

To je složité,já ani nedoufám a ani nevěřím,jen se snažím udělat vše proto,aby to tak bylo…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Já jsem šťastný za to,že se druhý den znova probudím,to je opravdu veliké štěstí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Já jsem pesimista, i když ve skrytu duše věřím, že se další den vydaří lépe než ten dnešní. Dá se pro to něco udělat? Někdy ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Já si myslím že další bude špatný a když se vyvede tak jsem o to veselejší.To je výhoda pesimistů.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

vždycky věřím že zítra bude líp a každý večer se snažím najít si na budoucím dni alespoň nějakou maličkost na kterou se můžu těšit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Většinou si v duchu říkám, chlapče věz, že dnes se sice máš hůře nežli včera, ale asi lépe než zítra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já myslím,že jaký bude náš den -na tom máme největší podíl my sami. Však se říká jaký si to uděláš -takový to máš. A já jsem velký optimista.Přeji všem krásný den, plný úsměvů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Doufání je nanic.Alespoň drobná práce je potřeba.Ale tvrdá práce nás může zachraňovat.Ostatní je tlachání které je zbytečné a to jsem slušný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek