Také čtete časopisy nebo noviny od zadu jako já?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne. Nejprve listuji od předu a většinou začínám číst někde uprostřed.

Další odpovědi
fcoop

Ani odzadu,ani zepředu,ono to vlastně nejde,protože je nekupuji – alespoň 7 let.
Vypláznout cca 15 kč jenom proto,abych se namíchnul,nebo propadnul beznaději – na to mi stačí Net, nebo Zprávy v tv.

arygnoc

už ne, kdysi jo. to tam býval sport.

co tam býva dnes, nevím, nekupuji noviny (toaletní papír vyjde levněji).

iwetax

Moc si toho nekupuji a když už, tak čtu první to co mě nejvíc zajímá.

dědapetr

Čtu od začátku a pokud je někdo začal číst dřív a nechal je otevřené tak začnu od tam.

hanny 2

Barbakane tak jsem asi jediná jako Vy,opravdu čtu časopisy /noviny ne/odzadu.

barnajka

Já to mám ještě trošku jinak – listuju odzadu, ale čtu zepředu :)
Ta moje úchylka pochází z dob, kdy jsem hodně luštívala a posílala kdejakou soutež a křížovku – většina časopisů mívala stránku s výherci právě na konci, tak tím jsem vždycky začínala. Až jsem se k časopisu někdy pozdějc vrátila s tím, že si ho přečtu pořádně, brala jsem to pěkně postupně od strany č.1 – a zůstalo mi to tak dodneška.