Také by jste uvítali, aby Putin konečně vtrhnul na Ukrajinu, a udělal tam s tou z****u pořádek?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Spíše bych uvítal kdybys přestal mlít takové sr**ky. Ty musíš být nejspíše pod vlivem !

Další odpovědi
mosoj

On ho tam udělá. Nikdo jiný to nezvládne. Bude to ale díky Ušákům chvilku trvat. Každé protažení pro Ušáky dobré.

anonym

Nevím, co je to za slovo s těmi hvězdičkami, asi něco sprostýho. Nechci, aby někam vtrhával, všude jsou nevinní lidé, děti…

Mirdas

Nevím co si představujete pod slovem pořádek.
Zřejmě asi to, že se jeden národ podřídí diktatůře druhému.
Tento názor se ani slušně komentovat nedá.

setapouch

Spíš bych uvítal, kdyby sis vypláchnul hlavu. Máš tam pěkně nasr*no.

zjentek

mně by stačilo, kdyby se pro začátek vyzmizíkovalo z registru obyvatel pár rodin (národnost neuvedu, protože kvůli jistého Adolfa se jim už až do konce světů nesmí nijak křivdit), včetně těch, co dělali ty bakelitový auta (ne trabant!) a kdyby se ty jejich korporace a instituce vyhodili do luftu ..to by byl dobrej začátek, zvlášť kdyby to začalo nějak sametově, třeba zacinkáním klíčků nebo tak ..zkrátka žádnej boj.

Agneta

Víš vanasi, ani mne neruší tvoje ůmyslná provokace té formulace „vtrhnul“. Ono stačilo, když vtrhli Ukrajinci 1968 do Česka(Rusů tam bylo moc málo) a tak doufám, že to teď slíznou :DDD

Lamalam

Agneta > ta máš nějaké přesnější údaje o národnostním složení sovětské armády při invazi do ČSSR? Prosím, dej se odkaz.