mosoj

Také bojovníci ?

O statut odbojáře se přihlásil i člověk, který byl odsouzen za to, že tloukl svou bývalou manželku a nadával jí. „On to dnes vykládá tak, že to bylo za to, že přisluhovala komunistům,“ uvedl šéf komise.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/277973-bojovniky-proti-rezimu-blokuji-vypocitavci-laka-je-odskodne-100-tisic.html

Nejlepší odpověď
beer

Takových je, a bylo… Jen si vzpomeň kolik bylo „partyzánů“ na Slovensku ))

Další odpovědi
anonym

No prý to lidi zkouší ne snad v naději, že získají ty peníze, ale spíš proto aby zdržovali řešení „oprávněných“ osob. Přesně v duchu české povahy, když já nedostanu nic, tak ať si ti druzí aspoň počkají. Třeba do té doby umřou…

anonym

Spíš hamižný blbec. To bych mohl taky chtít, když se ptali kdo to provedl, odpověděl jsem jim věčně nesmrtelný Lenin. Taky jsem poštval PČR na vedoucího ubytovny (a to byl komouš jak vyšitý), který se druhý den musel omluvit.
Bóóóže, cos to dal do těch lidí.