zjentek

tak už to prasklo- když je muž bohatý, žena sama sobě dokáže lehce vsugerovat, že se doopravdy zamilovala ..souhlasíte?

Doplňuji:
..a platí to, i když nemá žádný prachy a je bohatej na testosteron?

Nejlepší odpověď
Stingo

V pravěku si žena vybírala fyzicky silného samce, což byla záruka, že toho hodně uloví a uživí budoucí potomky. Dneska se fyzická síla přesunula do peněženky. Takže to je vlastně přírodní úkaz.

Další odpovědi
fcoop

Mladá,hezká,chytrá holka se zaláskuje do tvora,kterej by jí mohl dělat fotra..?
To nebude zamilovanost,bude to chladnokrevná úvaha.
A vsugerovat si cit?
To jí časem přejde,až ho jednou odkouká,jak si pulíruje a schovává své zuby do skleničky.
I když zázraky se dějí – ne často,ale dějí.
V případě mladého,křepkého milionáře – tím líp pro oba.

mosoj

Peníze nejsou všechno – když jsou !

bolak

Stingo: Podle mě jsou to kecy. Můžeš mi stokrát tvrdit, že žena si vybírá bohatého jen proto aby zabezpečila potomky, a svádět to na přírodu a historii lidstva, ale je to čirej alibizmus. Kde jsou důkazy?

Žena si vybírá boháče hlavně proto že je prachatej a ví že bude mít pohodlnej život a nebude muset do roboty. Nesnažte se mi namluvit že je to kvůli budoucím potomkům…

Nuk nuk

Jsou typy žen (ale ono to platí i o pánech), které prostě letí na mamon. Co u toho cítí nebo necítí, co si vsugerují a co umí jen perfektně zahrát, to už je jiná otázka.
NIcméně, neplatí to o ženách obecně. Inteligentní ženy se ohlížejí trochu po něčem jiném, než je majetek.

Drap

Nesouhlasím

marci1

Ano, zamilovala se, ale do peněz. 🙂
Doplňuji:
Zlatokopky milují peníze a jdou po penězích. Výkonného milence si najdou vždy.:-)

zzzzz

Je to tak, pokud nejsi multimilionář­.............­..:-(((
Platí to i naopak, proč si pracháč najde Barbí? Proč si nenajde chytrou tuctovou holku? Vždyť si navzájem vyhovují, ona miluje jeho prachy, a on její vzhled, tak co by si chtěl těm ženám vyčítat???

klob1

Dneska hodnota Lásky je malá. Větší hodnota je peněz a všeho jiného majetku. Každý člověk chce spíš to zabezpečení mít nežli skutečnou lásku.
Přece je to otázka života ne? Já mám jiné hodnoty, které stále vyznávám. Není bohatství jako bohatství.
Těžko mohu jinak odpovědět na tvou otázku. každý má jiné zkušenosti a je to o lidech.

Eva 38

ne nesouhlasím, žena zlatokopka je stále zamilovaná jen do sebe samé-nemění se to ani dlouhodobým vztahem, který je na bázi obchodu- já tobě ty mě a dokonce ani věkem mám zářný příklad v rodině, kdy tchýně a tchán žijí vzájemné symbioze, ale nikdy se nemilovali , ale každý si žije svůj vlastní život po boku toho druhého a vyhovují si, to je vše. Může vzniknout pouze přátelství, a dlouhodobý vztah závislosti, ale nikdy ne ani špetka zamilovanosti, pokud nezafungovala chemie.
Doplňuji:
na testosteron to může fungovat jen dočasně, jako milenec k bohatému starému moulovi 🙂 vzniká oboustranná spokojenost, staršího pána mladá dáma neotravuje a vybíjí se na mladším.

petra15

Proc by se mlada nemohla zalaskovat do starsiho, zkuseneho a moudreho, ktery vi, jak s zenami zachazet a muze ji navic jeste i neco nabidnout? Nepreje si to kazda zena?Jinak si muze vybrat jakeho chce, a jaky ji vyhovuje, je to jeji vec, a nektere si vezmou i znacne invalidniho muze, a bez penez. Ta otazka se samozrejme neda brat jako stoprocentni skutecnost…muj tatinek taky rika(napul legracne), ze zena ma byt hezka a muz bohaty…Ode mne by ten „s penezi“ mohl dostat velice rychle kosem…mam rada jine hodnoty a uz vubec ne auta(ale spis kone), a kdyz se do nekoho zamiluji, tak kvuli nemu…

atoris

Je to podobné ako heslo : nemá rada peniaze, ale rada ich má !

lota

Žena si přirozeně vybírá muže, který si zajistí potomstvo a zabezpečí rodinu, může jít o testosteron, peníze… No, a pak jsou výjimky.

zjentek

petra: „zena si muze vybrat jakeho chce, a jaky ji vyhovuje, je to jeji vec“ ..no právě :o ..to platí pro hlupe tupaně stejně jak pro tupe hlupaně- stačí si právě vsugerovat tu zamilovanost ..mně se zdá, že to je tady v odpovědích ňák moc komplikovaný :o

petra15

dobre, ted jsi mne nachytal(pobavila jsem se)…mas vyjimecne pravdu(to se jen tak rika)…to s temi tupanemi se nejak vymyka memu smysleni…ale kazdy je jiny. A kolik jich teda ma byt, takovych hlupani? A co si myslis o.......( me?)

zjentek

zzzz: no právě že ten pracháč hledal tu chytrou tuctovou holku a jak šel po chodníku, tak mu jak na sviňu vlezla do cesty barbí, která se zrovna jak na sfiňu doopravdy zamilovala ..tož co měl chudák robit, když tak dlouho hledal tu opravdovou lásku :o

briketka10

zjentku

ten testosteron je důležitý a
já na prachy nekoukám hlavně,
když je zdraví.. to je důležitý víc
než nějaký peníze lidi si mohou
rozumět i bez nich :))

petra15

briketko, moje slova…
ono to totiz vyjde nastejno–tedy nakonec, kdyz se vsechno zvazi…
myslim ted tu, co bere „toho s penezi“ a tu, co to odmita…