Alesh

Tak už to pomalu začíná …

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/282900-asistent-mistopredsedy-kscm-chce-pravicaky-veset-po-mestech.html
Doplňuji:
Upřímně jsem se zasmál soudružským příspěvkům, stejně tak i reakci onoho „komanče“: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/282900-komunista-popira-ze-by-chtel-veset-pravicaky-nenapsal-jsem-to-tvrdi.html

Nejlepší odpověď
anonym

Hned po převzetí totalitní moci v naší zemi z rukou komunistů a převratu zpět k demokracii, bylo chybou, že nebyla tato strana postavena mimo zákon. Vrah nepřestává být vrahem, protože přestal vraždit.

Další odpovědi
aramah

A víš co? já mu věřím že nic z toho nenapsal,tak blbej bejt nemůže, nikdo 🙂

anonym

Aleshi, netuším kolik máš let, ale o tom, jak v naší zemi funguje tisk a celkově zpravodajství bys už mohl mít alespoň mlhavou představu. Když jde o politiku, tak je to ještě horší.
Ono není až tak velkým problémem snažit se někoho cílenými lživými informacemi, rejpáním a popichováním zdiskreditovat. I zde se najde čůza, která to zkouší. Chce to opravdu nadhled, aby na takové kusé informace člověk pohlížel se zdravým rozumem, bez zaujetí a nedělal předčasné závěry.
Dej tomu čas. Já bych řekla, že zase někdo z politiků něco řekl a novináři vysekli z jeho slov jenom to, co se jim k určitému záměru hodilo.
Aby se tu něco změnilo, muselo by dojít k převratu nebo občanské válce. Po volbách je to přece pokaždé: trochu křiku, trochu tahanic o lepší pozice. Za chvíli to utichne a vše se nejspíš vrátí do starých kolejí. Nevěřím tomu, že jenom volbami se dočkáme zlepšení na politické scéně nebo v hospodaření našeho státu.

anonym

do politiky se nevměšuji,jednak mám zakázáno se rozčilovat, a stejně si politici udělají co chtějí,my to nijak nezměníme

Funna

a kdo za to může, že se komouši zase zvedají z prachu?…voliči, (já jsem je nevolila) protože většina má pravičáků plné zuby…a takový jeden „výkřik do tmy“ bych neviděla jako nějakou reálnou hrozbu…
Doplňuji:
mosoj…a co asi píšu v příspěvku?? přece to samé…

mosoj

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/282888-exekutori-zabavuji-veci-i-tem-kteri-nic-nedluzi.html

A kolik ještě takovýchto zákonů bylo stvořeno ?
Doplňuji:
Funa, za to si může nenažraná pravice sama.

Rodrigo

Myslím si,že toto není úplě otázka.

Kohut57

Ti nejhorší komunisti jsou dnes v ODS a ČSSD, tak není co řešit. " Jak chutná moc", navíc nás řídí nadnárodní síly. Volby jsou blamáž dobře vykalkulovaná, nemá s demokracií nic společného.

manon

ocko: Sice máš pravdu, ale opravdu jsme jinde a dejmě si pozor, kam to půjde. Vždy to začíná pomalu a plíživě…

led

mosoj má pravdu v nelogičnosť niektorých zákonov: citát z odkazu od mosoja (dovolím si kopírovať)
http://www.no­vinky.cz/finan­ce/282888-exekutori-zabavuji-veci-i-tem-kteri-nic-nedluzi.html
"Exekutoři ze zákona smějí vstupovat do bytů třetích osob, které sice nedluží, ale u nichž se vykonavatelé domnívají, že ve své domácnosti přechovávají dlužníka. Stačí jim svědectví sousedů nebo závěry sledování.

Následně jsou oprávněni přijít do bytu sepisovat majetek do dražby, přestože nikdo není doma a majitel bytu o nezvaných hostech neví. Pro vstup exekutorů do bytů či domů třetích osob zákon již nevyžaduje asistenci policie. Vykonavatelům stačí jen zámečník k odvrtání zámku.

Nezabývají se tím, komu co patří. Berou vše. Vy musíte dokazovat, že majetek patří vám, a ne povinnému. Chtějí vidět třeba paragony, smlouvy o koupi věci, soupis z dědického řízení."
A teraz nastáva problém:
ako to mám dokázať, keď ide o zachránené veci z vyhoreného bytu (doklad o vyhorení je) a všetky dokumenty zhoreli? Nemôžem dokázať nadobudnutie – teda nie je to moje. Čo teraz? Všetko záleží od exekútora a jeho postoja (k ušlému zisku zo zhabaného vášho majetku).
Opísaný prípad je skutočnosť

mosoj

Je načase aby to šlo jinam!

anonym

ad.mosoj: zpátky do prdele?

Kohut57

Ve větší zádeli, než jsme teď, jsme nikdy nebyli. V tom má Mosoj pravdu. Ale bude ještě hůř. A to právě proto, že se nic nemění.

Alesh

🙂

anonym

To, že exekutoři řádí, je jen část problémů.Kdysi nabyla taková možnost půjček, lidé nemají finanční inteligenci a když si někdo nadělá dluhy a není schopen je potom splácet, to jen nahrává exekutorským vymahačům. To nemá nic společného se změnou režimu z totality na demokracii.