SajmonModer

Tak už to je čtvrt roku, co byly Vánoce. To nám to uteklo, co?:)

Připadá mi, jako by to bylo včera, co jsem rozbaloval dárky 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Ono se to nezdá,hrozně to letí,než se otočíš budou další vánoce a postupem času se ten proces ještě zrychlí.Když jsme menší,tak se zdá,že čas se hrozně vleče,ale není to tak.Jen ten čas vnímáme trochu jinak.Není to tak dlouho,co mě bylo 18,a dnes?

Další odpovědi
stana73

Jak to utíká je nejvíc vidět na našich dětech.Potkávám známé lidi,kteří se ptají na toho mojeho malého roztomilého andílka s blonďatýma lokýnkama a najednou se vedle nás objeví slečna,vlastnící občanku a větší,než já. :D

zbysek

nepřijdou vam typy těchto otaázek zcela zbytečné?to už vypada jen jako že píšete z nutnosti,a nebo tak strašně honíte body?tato otázka absolutně nikoho neobohatí v nabití nových vědomostí,o čemž tyto stránky jsou asi nejvíce