arygnoc

Tak tomu nerozumiem: ČT 4 …

ponúka sledovanie na internete, ale zo zahraničia nie?
Čo je to za blbosť, veď keď to chce niekto sledovať na nete, tak je pravdepodobné, že nemôže chytiť pozemný signál.

no nič, musel som využiť LetOn TV.
Doplňuji:
český a slovenský rozhlas po nete počúvam mimo SR i ČR bez problémov.
ale niektoré športové prenosy (nj, MS v hokeji) by som rád i videl a je to vcelku problém. Zaujímavé, že slovenské a české prenosy nájdem na cudzích (rozumej nie českých či slovenských) weboch, kdežto priamo z ČR či SR to akosi nejde.
Podobne to je s tlačou (tá je bez problémov).
Pripadá mi nenormálne, že podľa IP sa prístup ku informáciám povoľuje či zakazuje.
Nekoliduje to náhodou s Chartou ľudských práv?

Odpovědi
Michal Kole

pokud by to šlo sledovat ze zahraničí tak by musela ČT platit práva i pro zahraničí

Ella

je to stejné jako s americkými TV – také bych ráda sledovala CW nebo CTV online, bohužel je online vysílání dostupné pouze v USA…
asi by v tom bylo víc peněz než by bylo milé…