Miroslavst

Tak to snad nebude?

Tak jsem si trochu oddychl, možná nebudou zavádět vesty, když:
http://www.no­vinky.cz/krimi/210062-v-srpnu-zemrelo-na-silnicich-60-lidi-nejmene-za-20-let.html

Nejlepší odpověď
anonym

to si jen myslíš,budou věřit že je to díky tomu že svítíme jak světlušky,a vesty budou

Další odpovědi
vecernice

A zase ty vesty!Mě teda nepřipadalo,že by umřelo nějak méně lidí na silnicích.Když zapnete telku,tak skoro nic jiného nevidíte.Před čtrnácti dny tady byla ošklivá havárka spojená i se smrtí a proto to možná vnímám hůř.No a tak nám asi nezbyde nic jiného,než nakoupit ty vesty,nové lékárničky a hlavně k nim ty letáky,abychom věděli jak poskytnout první pomoc.Než to ovšem přelouskáme,tak nám zraněný možná podlehne z nedostatku první pomoci právě na ta svá zranění.

cukrar

jsem pro zavedení výstražných vest a domnívám se že 50Kč má každý, někdo jí má i zadarmo.
Pro bezpečnost osob se nedělá hodně.