mosoj

Tak to se mi líbí !

Je zrušena možnost přesunout otázku a u pokusu ji smazat se „závadnost“ vysvítí červeně. Ještě by bylo dobré aby se vysvítilo jméno toho kdo ji chtěl smazat.
Doplňuji:
To přesunutí snad jde, sle to vysvícení je zde. Nevím přesně jak je to myšleno.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-mozne-ze-znamy-je-na-neschopence-ale-porad-pracuje-na-cerno-muze-na-nej-nekdo

Odpovědi
hanulka11

Ano je to správné, že k tomu došlo a kde jste se to dozvěděl ? Mohu-li vědět?

ReHu

To se přece dá vyzkoušet.

kropitko

Vysvětlí mi do háje někdo o co jde,,já tomu pořád nerozumím a čtu to pořád dokola,,,tak o co jde??????M?
Co je vysvícené červeně,,,atd,,,pro­sím, vysvětlete mi to někdo,,,když tak na mail,,,ať tu nejsem za vola,,,díky