Miroslavst

Tak to je síla a nezodpovědnost!

Tak jsem to teď dočetl a to je tedy síla a nezodpovědnost toho, kdo to udělal.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/196668-na-sokolovsku-nasli-u-popelnice-extremne-jedovateho-hada.html
Jééé, hada ano to bych bral, ale ne jedovatého. To bych se strachy asi…
Co tomu říkáte vy.

Nejlepší odpověď
Marunka

To bych asi zbláznila.

Další odpovědi
Lucimia

Hrůza, nezodpovědnost! Nechápu, jak to tam ten člověk mohl dát, nedocházely mu důsledky svého činu? Fakt děs! Najít tam toho hada já, tak mě asi klepne pepka.

panenka

Osobně se hadů nebojím ale jak jsou jedovatí rychle od nich pryč.Souhlasím Miroslave s tebou že to opravdu mohl udělat jen nezodpovědný člověk.

ReHu

No jo, je to síla, lidi jsou různý.
Také si myslím, že postihy jsou u nás hodně mírné a také, že se mnohdy nevynaloží dost úsilí na vypátrání viníka.
I když v tomto případě to půjde asi těžko, ale třeba by se nějací svědkové také našli. Ale to je taky o penězích.....

anetadela1

NO to je dobrý, teda. Jít kolem zvědavé dítě nebo já......
Hady miluju. Je to uchvatný zvíře. Zmije jsem sice jako puberťačka chytala za ocasy na chalupě, ale tohle teda…