arygnoc

Tak som sa pobavil: došiel mi výstražny e-mail:

citujem:
„Váš kvóty prekrocilo limit 20GB úložište. jste nyní beží na 20.89GB. zkopírujte prosím, nebo kliknete na odkaz níže re-aktivaci a obnovit svou kvótu webmail. www.beam.to/jjx3 pokud tak neuciní, muže mít za následek omezený prístup k vašemu úctu webmail. díky lokální pocítac. “

Presne skopírované.
Podotýkam, že mám neobmedzenú schránku už asi 5 rokov.

Chápem, že sa jedná o pokuštek o zisk prístupu, ale takto úboho?
Mám vôbec niekoho informovať o tomto trápnom pokuse o podvodný e-mail?
Čo by na to povedala polícia?

Nejlepší odpověď
briketka10

mě nic nepřišlo mám ještě čekat ? jinak vše mažu..

Další odpovědi
mojitek

je to tak primitivní že na to hodně lidí klikne :o)
Doplňuji:
samozřejmě že je to ubohý pokus,ale jsou lidi který to prostě netrkne.To je něco jako pošlete mi money tam a tam a slibuju vám že to auto je vaše.To není podvod!!! Tak asi tak.