hanulka11

Tak se pochlubte ,kdepak už dneska napadl sníh?

Dostala jsem pár foteček zasněžených z Moravy – jak je nyní právě u Vás?

Odpovědi
briketka10

v Doubravicích u Pardubic ráno lilo, ale už nelije jen je trošku zataženo a sem tam vylejzá sluníčko huráá, takže se těším na procházku s pejskem, byla jsem konečně u doktora a v Glóbu..
a jsem tak ráda měli levný kapsičky místo 12,50 tak za 8,90 táhla jsem jich 60 zas jak vánoční stromeček :DD

tom004

Nemá šanci. 12°C,občas sprchne.

terry

10 st a střídavě sluníčko a pod mrakem :)

quentos

u nás kupodivu ne (Podkrkonoší). Ale citelně se ochladilo, přesně podle předpovědi.