Tak schválně, tušíte jak dopadlo MS v scrabblu, které reprezentoval jeden z našich borců ?!

Nejlepší odpověď
quentos

ti z uživatelů, kteří používají stream, již tuší, neboť odpověď je dávno v diskuzi k otázce ;{)> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-schvalne-kdo-tusi-co-se-bude-dit-tento-tyden-od-stredy-do-nedele-v-praze#discussion
Mistrem světa se stal již potřetí Nigel Richards, Novozélanďan žijící v Malajsii

Doplňuji:
Sůwa: díky :{)> jsem rád i tomu, že jsem měl daleko větší počet vyrovnaných partií a nedostával jenom nakládačky ;{)>

Další odpovědi
Sůwa

Stream používat neumím, tak jsem se zeptala. Kdo něco umí, nemusí se ukrývat za privátní profil. Ještě jednou gratuluji. Není důležité zvítězit, ale… 🙂

badisko

Nemam tucha… az dorazi tak se ho zeptame ne ?… Teda ty se zeptas ..kdyz uz jsi ti nakousl :D