Zlatý

Tak schválně. Kolik přistanete letadel?

Já to zkoušel a udělal jsem jich 70, ale na mě to už bylo dost. Kolik jich uděláte vy?
Doplňuji:
já jsem vůl, ale ve schránce ten odkaz je.
Omlouvám se a zde ho dávám:
http://www.hry.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

aerolinky jsou můj obor,je vidět,že ti to moc nejde,já jich udělám 170,,,,a kolik jich uděláte vy ostatní????

Další odpovědi:

Zlatý

zkuste tohle, ... podobne, ale uz ne tak uplne snadne :-) http://www.play181.com/…
Doplňuji:
instrukce dáváte letadlům vysílačkou ... v průběhu hraní se počasí, střídá den i noc :-) celkem povedená hříčka

Zlatý

Jéééé, to se mi líbí :) pořádně si pohraju zítra, dneska mi trvalo asi pět letadel, než jsem pochopila, jak je posadit, a pak se mi dvě srazily... aj, to zase bude časožrout :)
Doplňuji:
Leteckej dispečer ze mě asi nebude, pořád je tam nedokážu sázet efektivně, ale navádím je v koridorech a dělám jim pozvolný otáčky, jako by to byly skutečný stroje, který nemůžou zatočit o 180 stupňů a sednout, což tadyty občas dovedou. Takže mám rekord ubohejch 70. Ale zato se mi povedlo nechat ve vzduchu srazit hned čtyři najednou! :o)

Zlatý

Teď nerozumím opět, Já chci vědět jaké letadla.Prosííím.
Doplňuji:
Dost dobrý.

Pokročilý

Já jsem to před několika měsíci hrála, a nejvíc jsem úspěšně nechala přistát něco přes 90.

Bronzový

To je ale žrout času a chudáci pasažéři,co já s nima dělala za psí kusy.Ale 35 bylo nejvíc.Stejně to budu zkoušet dál.
Tak jsem dobrá mám jich 95.

Diskuze k otázce

Zlatý

Miroslavst

Aramah: Klikni na odkaz a dej hrát teď. Máš tam dvě přistávací plochy a tam kde se ukáže vykřičník vyletí letadlo nebo vrtulník, tan přistává na heliportu.
Myší klikneš na letadlo a tahem určíš trasu letu na přistání. Pozor, letadla se nesmí srazit.
Tak schválně kolik ti jich přistane?

Zlatý

kropitko

mimochodem,žádný odkaz tam nemáš,chudák Aramah...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.