arygnoc

tak rozmýšľam, ako vinár z Moravy,

či si urobiť vínotéku pod podlahou (na vína v krabici), či nie.
Poradí mi niekto?

Nejlepší odpověď
Drap

Nedělej to, podle připravovaného návrhu EU budou všechny podlahy ve všech domech pravidelně kontrolovány

Další odpovědi
briketka10

jo a mít tak Arabelin prsten jů :D
Doplňuji:
víte kdo byla princezna Arabela, že ??

anonym

Na víno je nejvhodnější suché místo s ideální teplotou.

Kohut57

Chtělo by to mít přímo tu danou krabici, musí být čarovná. Policajti těd budou v balíku , krabice bude jako ubrousku prostři se. Musí se tam ale dát sedmička vína. Policajti to prý zkoušeli s litrovkou, aby dostali 10 000 000 Kč a to nedělalo nic. V zápisu mají, že se tím narušilo kouzlo. Ale to je blamáž. Jejich šéf už poslal pro basu sedmiček , tak rejžujou. Prsten Arabely je na jiné věci, máme ho doma přímo od pana Vorlíčka, tak vím co umí.Peníze ne .