jaymes

Tak o kolik zdražili pivo kvůli EET?

Nejlepší odpověď
Drap

Kvůli EET nemusí vůbec zdražit. Záleží na každém hostinském jak se k tomu postaví

Další odpovědi
dudu

Poctiví restauratéři i hoteliéři by zdražovat nemuseli. Software je zadarmo, na techniku si mohou od daní odečíst pět tisíc a náklady jim zahladí ode dneška platný rozdíl ze snížené DPH u nealka a jídla /z 21 na 15%/. Kdo tedy pod záminkou EET zdraží, ten dodnes podváděl a není nic jiného, než nechutný putykář!

da ny

Ve zprávách TV jsem zaslechla, že někde se zvedla cena piva z 39 Kč na 45 Kč, což je nehorázná drzost, paličatost nebo „žiďárna“ od hospodského, schovávající se za EET...... protože:
„…Společně se zavedením EET se sníží sazba DPH v oblasti stravování z 21 na 15 procent a bude zavedena jednorázová sleva 5000 Kč pro dotčené poplatníky daně z příjmů fyzických osob, ......“

Info proběhla v médiích i tisku.
http://www.pod­nikatel.cz/n/e­lektronicka-evidence-trzeb/?utm_sou­rce=HP&utm_me­dium=button&ut­m_campaign=EET

dubraro

Ještě nevím, ještě jsem nebyl v restauraci.

Dochy

Nevím, ale mně dnes zdražili housky o 30 halířů… 6 housek mně stálo o 2kč víc.