mokrygorky

Tak náš spammer má trestní oznámení, co vy na to?

Wow, ani jsem nevěděl, že to jde.
Já si myslím, že už to mělo být dříve.
+1 admine! Takhle se to dělá
Pardon, dýl jsem tu nebyl, tak to vidím až teď. Hledání mi nenašlo.

Nejlepší odpověď
štamgast

To nevím ani já. Kde je to napsaný?
EDIT: Aha, už to vidím. Super! Takhle se na ně musí!

Další odpovědi
quentos

Dobré ráno.
Holt to jinak nešlo – když to nejde po dobrým…

Drap

Ať už trestní oznámení dopadne jakkoli, osobně to považuji za velmi dobrý krok

setapouch

Trestni oznameni? A jakou skutkovou podstatu mel naplnit? Osobne predpokladam, ze TO bude odlozene. A ze se oznamovatel bude modlit, aby pak nekdo jjjiny nepodal trestni oznameni pro pomluvu na nej. Tato by se pak prokazala snadno.

Edit: oprava textu, na mobilu jsem ztratil nit :D

postcd

doufám že pouze nezaměstnáte policii, která by mohla řešit důležitější případy

anonym

Asi to jinak nešlo,ale to Wow sem taky nejde.
Ty nejsi čech?

mokrygorky

Sloupek napravo s novinkami.