Chytrolín

Tak mě třeba řekněte…co to je?

Visí to na stěně,dělá to tik tak a když to spadne,tak se rozbijou hodiny.. Také máte v oblibě humor Felixe Holzmanna?

Odpovědi
anonym

A nebo : V receptu jsem si precetl – strouhejte 3 dny stare housky … a ja jsem nekrajel ani den , a uz jsem jich mel plnou vanu !! 🙂-iv-

flinta

Jojo, kam se hrabou dnešní komici. Já mám v oblibě tu historku o rybičce a papouškovi. Klec to je drátek, nic, drátek, nic… Vodu do ní nalejt nemůžete, páč by těma nicama vytekla.