štamgast

Tak máme nový design. Jak se Vám líbí?

Mně připadne dost nepřehledný a vůbec se v něm nevyznám. A ještě jedna otázečka-kdy byl spuštěn? Myslím čas (pokud někdo ví).
Doplňuji:
Tak jediný co se mi líbí je možnost navrhnout otázku jako nejlepší. Zase nechápu u otázek tlačítko následovat.

Nejlepší odpověď
anonym

Asi to bude chtít si zvyknout. Zdá se mi neohrabanější. Stará verze se mi líbila více.

Další odpovědi
annas

Otázka již vložená
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-novy-vzhled-odpovedi

Prdjděte si otázky, o novinkách se diskutovala. Dovíte se vše.

hanulka11

Nelíbí a přestává mě to bavit …nevadí ,budu mít víc času na jiné věci ......

Drap

Hrůza a děs. Přemýšlím zda sem ještě chodit

vivatis

Mě teda moc ne.Tam ten design byl moderní tohle je tak jako grafika windows xp :(

hippeace

hrozný – nic proti ale já si špatně zvykám na změny vůbec se tu v tom nevyznám :/

Damiana

Přijde mi to, jako by byl nový design zaměřen hlavně na příval nových, nejlépe pubertálních uživatelů. Starým kozákům jde na nervy, potěr se rychle chytne. Možná, že brzy se tu budou jen řešit první cucfleky a čepice šejdrem. ☹

ten který je

Spuštěn byl dnes někdy ráno.Připadá mi trochu nepřehledný,ale snad si zvykneme.Nevím co je ale ta kolonka následovníci.

anonym

V pohodě, změna je život.

dagry

Teď jsem tu nakoukla a koukám jako blázen. Zatím se tu nějak v tom nevyznám.

Reuef

nelibi ale je to o zvyku

WeeBear

Přirovnám to k facebooku – také při každé změně nadávám, že každá změna je čím dál horší. Na Youtube bylo nedávno to samé. Zvykla jsem si poměrně rychle a už mi to tak nepřijde.
Každopádně mi přijde, že designově byl „líbivější“ minulý vzhled stránek.