zzzzz

Tak který je ten Mosoj???

Doplňuji:
Fakt se mu to povedlo, to je nejoriginálnější otázka, kterou jsem tu viděla. Jsem úplně zvědavá.

Nejlepší odpověď
Andělé

zzzzz,taky jsi tak zvědavá,jako já? 😁 No To se mu fakt povedlo,že?
Doplňuji:
ocko,to jsem zvědavá,co z něj vyleze.:-) Asi nás překvapí až ráno…

Další odpovědi
anonym

Holky, jen aby teď ze strachu raději nechtěl tvrdit, že to vůbec není fotka jeho třídy.

mosoj

Vydržať !!
Musím dát šanci i ranním ptáčatům.
V pohodě se přiznám. Horší by to bylo se současným stavem . Ale porovnání současného stavu s historickým, je také velice zajímavé a hlavně nečekané. To zde ale ventilovat nebudu !!!

Jak tak na to nyní hodně koukám, docela mně napadlo že jsme tenkrát měli nějak více pohybu. Všiměte si že tam není nikdo s nadváhou. Ledas člověku prolítne hlavou.

Petra09

🙂