Tak kolik jste dnes viděli lidí s povytaženými nohavicemi, na počest „demokrata“ Václava Havla?

Doporučuji si přečíst i diskuzi, ale dříve, než ji tamější cenzor zablokuje!

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/389763-havla-si-lide-pripominaji-na-hradecku-i-kratkymi-kalhotami.html

Nejlepší odpověď
anonym

Neviděl jsem žádného, ale to bude asi tím, že u nás celý den prší a tak jsem ani nebyl venku.
pro gecco
A to já zase budu na Havla neustále nadávat, protože jeho přičiněním mě okradl tento stát o 3 roky a manželku o 5 let života (o tyhle léta jsme mohli být už v důchodu).
Havel ~ Zápotocký. Oba prezidenti lhali národu. Havel…„Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, ze jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků… Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím. Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepši životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce.“…
Zápotocký…„Naše měna je pevná. Měnová reforma nebude.“
Kdo z nich je větší lhář?
Za Zápotockého miliony lidí přišli o peníze, ALE MĚLI PRÁCI.Za Havla miliony lidí přišli o práci A TÍM PÁDEM I O PENÍZE.
Za Zápockého nebyli žebráci, bezdomovci.Za Havla jsme se k tomu dopracovali.

Další odpovědi
Drap

Viděl jsem sice dnes jednoho pošuka v kraťasech, ale myslím, že to s Havlem nemělo nic společného. Z reakcí v okolí usuzuji, že raději nikdo nijak zvláště nevzponíná.

gecco

Třeba já mám vcil gate nad kotníky…
😉

anonym

já měl dnes na sobě krátké montérky, ale ne na počest V.Havla. to není a nebyl můj oblíbenec

Mirdas

Ani jsem si nevšiml. Zřejmě tolik příznivců nemá na rozdíl od Gottwalda i Zemana, neboť opilce potkávám neustále.

fcoop

Je zajímavé,kolik a hlavně jaké............ vzbuzuje p.V.H. emocí.
Nebyl svatý,ale ani ďábel.
Byl to prostě člověk.
Se vším,co to slovo znamená.
Rozhodně byl vyjimečný....­.v kladném smyslu.
Podívejme se dnes! kolem sebe.

http://svobod­neforum.cz/vi­deo-den-kdy-zemrel-prezident-vzpominka-na-vaclava-havla/

ReHu

Vzhledem k deštivému počasí jsem se po tomto nedívala. Takže neviděla.
Ale.....proč tamější cenzor? Neměl by to být spíš zdejší?

jmhad

to tu ještě je? Já už byl poučen ,když jsem napsal po pravdě-ovšem
„jo to myslíš v tom kabátu toho opilce a spolupracovníka StB Havla? Tak to jo“

bylo smazána administrátorem z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.Váše odpověď se vyjadřuje k činnosti uživatele a to ještě hanlivým způsobem. Dále se hanlivě vyjadřujete o hlavách státu. Takovéto výrazy hodnotíme jako urážlivé. Pokud nemáte na otázku seriózní slušnou odpověď, která nebude nikoho hanět, ani nepodloženě pomlouvat, tak neopovídejte, není to povinnost

anonym

Havel měl při zvolení krátké kalhoty?To slyším poprvé…no jo černý humor, chudák Dagmar, ta musí snášet vtipné výsměchy intelektuálních predátorů z brandže na ex.

lexx

u nás se maká 12–14h směny, je přes Svátkama že jo, a na ožralého parchanta z Hradu nevpomenul nikdo normální, taky nevím proč zrovna dnes
Lahny, soráč, Tys žil nějakou dobu v civilizované cizině ? proč ses teda vracel do české chudoby, vysvětli mně bo nechápu tohle

anonym

Jetě jsem chtěl dodat pro gecco.
Jestliže máme svobodu a svobodný přístup k informacím, tak jak je možné, že za celé čtyři roky NEMOHU sehnat informace, kolik stál jeho pohřeb.Kolik důchodců mohlo mít větší důchody, kolik silnic mohlo být opraveno za tyto peníze.V této době lidi nemají peníze na pohřby svých blízkých, dělá se ROZLOUČENÍ V KRUHU RODINNÉM a stát rozhazoval miliony (možná stamiliony) na pohřeb tohoto lháře.Stále se zvyšoval (tenkrát) státní dluh, ale na rozhazování jsme měli.
Doma také musím počítat s penězi co mám doma a nemohu si na pohřeb svých blízkých půjčovat, tak proč to dělá stát, notabene na člověka, který oklamal miliony lidí?

anonym

pro lexx
Za 1. neumím anglicky a na stará kolena to už neleze do hlavy.
a za 2.jsem Čech, mám zde starou matku, mí předci jsou pohřbení v české zemi, mám rád českou dechovku a písničky a tam bych si je neměl s kým zazpívat…zkrátka nevím proč bych na stará kolena měl utíkat odtud.
I když je tady špatně, tak proč zrazovat českou zemi.
I v nejhorších dobách mí předci neutíkali, tak proč já?

anonym

gecco, a máš ústřižky z RP, nebo dvoj či dokonce trojvrstvý toaletní papír Roll Pap Luxus?

gecco

Mám trojvrstvy – ale netusim značku…
😉

gecco

Dobrovolně se příznam, že tu diskusi nemám potřebu číst – nechapu potřebu některých se do Havla neustále navázat…
Podle mne to byl v jeden z mala nasich prezidentů, na kterého nemusím vzpomínat s vědomím nějaké ostudy…
To, že jej někteří lidé obviňují z vlastní naivity a hlouposti – je jen jejich osobní problém…
😉

anonym

Gecco, někteří? Dnes už většina!

gecco

Barbakane, ve vší úctě, znáš jinou většinu…

anonym

Mám v sobě krev oddané vojandy odjakživa, ale nejsem nekromant, tudíš mě mrtvoly příliš nezajímají natož, abych je pronásledovala, ať už tak či onak – Havel je minulost a má odpočívat v pokoji snad, ale příspěvek je to zajímavý, ikdyž osobně bych nic podobného nejspíš nevyhledávala, co se člověk všechno nedozví…