Alesh

Tak kdy nastane něco podobného tady?

Toto je pro mě přinejmenším zvláštní, že to může dospět až takhle daleko. A nepochybně to není konečný stav? Co se bude dít dál?
http://zpravy­.idnes.cz/nemec­ky-tu-mluvime-jen-my-tri-stezuji-si-deti-v-berlinske-skole-pvr-/zahranicni.as­px?c=A110916_153253_zah­ranicni_mad

Nejlepší odpověď
tom004

Hodně dlouho ne.Životní úroveň,a výše podpor v Německu,a u nás je přeci jenom dost odlišná.A,ještě dlouho bude.

Další odpovědi
arygnoc

vy jste ještě nebyl v Praze? na václavaku se mluví jenom anglicky a rusky, semtam slovensky. V metru slyšíte na 90% ruštinu.
v tramvaji to samé.
u pokladny v marketech to samé.
na stavbách to samé.
ve fabrikách to samé.

co rusové nedobyli vojensky, si dnes koupí nebo obsadí svýma lidma.

takže – ta doba už nastala.
sice ne od arabů a mohamedánů, ale od rusů a vietnamců, což je skoro totéž.

anonym

V Nemecku zije pres 80 mil. lidi. Z toho je
7,5 mil. cizincu bez nemeckeho pasu a 7,5 mil. uz s nemeckym pasem.
Největší etnické skupiny: Turci, Kurdové, Íránci, Arabové, Rusové, Poláci, Bosňané, Albánci, Řekové, Italové, Španělé ..a jedna ceska .. 🙂 -iv-

Drap

Pravdou je, že Německo je lukrativnějčí, ale i tak se k tomu nevyhnutelně blížíme. I spousta našich občanů z "méně přizpůsobivých skupin " dost špatně česky domlouvají.