maka

Tak kdo vyhraje československou superstar ?

já si myslím ,že by to mohl bý martin chodůr nebo šmajda podle mě ted v pondělí vypadne dominika

Nejlepší odpověď
larina

fandím šmajdovi,ale podle mě i když má tolik fanynek tak to vyhraje asi chodůr,ale je to vlastně jedno,stejně bude hvězda jeden i druhý,celá dvanáctka už má o budoucnost postaráno,minulá superstar taky vyhrála aneta langerová a není tak uspěšná jak šárka vanková která nevyhrála,tak se nechám překvapit,ale můj hlas patří šmajdovi.

Další odpovědi
Makulka

musí to být MARTIN CHODŮR !

nukušinka

to se moc nedá urči,protože jsou všichni dobří.Může vypdnout každý, bendik byl velký favorit a už je ze soutěže venku.

Zungu

Můj názor je ten,že vyhraje Šmajda,zpívá pěkně a umí se pohybovat

HerbiG

zpívají oba dobře,ale Martin Chodůr to vyhraje 🙂