Avatar uživatele
anonym

Tak kdo si dáte II ? 😁

http://amater­fota.rajce.id­nes.cz/2012-12-16_uzeni/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, johana 56, Damiana, briketka10, anonym před 4119 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Jáááááááááááááááá. Úplně jsem si poslintala klávesnici. Taky bych se do toho pustila, ale nejdřív bych si musela vybudovat udírnu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Vypadají a určitě i chutnají výborně, ale moc nevrň protože první slovo, které ze mě na Tvoji adresu vypadlo nebylo zrovna publikovatelné. A ještě jedno upozornění pro příště. Má vyjít zákon, který bude na reklamované produkty vyžadovat něco jako certifikát způsobilosti. Představuji si to tak, že pozveš na ochutnávku alespoň tři zdejší účastníky blízké svému srdci. Tak si to pamatuj a věz, že jsi mně už od začátku moc sympatický.....
Doplňuji:
Pardon: samozřejmě na výrobky, které jsou prezentovány ve veřejné reklamě!!

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

jojo dam dekuji .....mam na ne chut uz od vcerejska a cekal jsem kdy se prides pochlubit.....
Doplňuji:
a vubec neni ti trapne nam tady delat takove chute? 🙂

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Tak ty taky provokuješ? 🙂
Přiznám se, že jsem si rovnou zvětšila tu předposlední fotku, protože vypadá „nejlíbezněji“ – a příšahám, že mi to „nadělení“ dost silně zavonělo po celém obýváku. (No jo, ale teď jsem na tom, jak Pešek v Obušku, z pytle ven!)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

ááááááách to to voní i s cigaretkou a kávičkou mňamky mňamky ty jeden :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já na klobásky moc nejsem, jedině tak v létě při ohýnku, ale až budeš udit nějaký dobrý sýreček, tak si na mě vzpomeň.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Dám, ale až v lednu. Kamoš vyrábí a udí. Bude to vepřové, místo hovězího dáme zvěřinu, do komína a už se těším převelice! 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

Vidíš co děláš, pro nadměrné slinění už pletu slova reklama a reklamace! Otec byl povoláním uzenář a ten ještě na závěr celou dávku dával tzv. ovařit do kotle s horkou /ne vařící/ vodou a pak ji v udírně chvíli ještě nechal dosušit. Už si však nepamatuji důvod této operace.

před 4119 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Vypadají dobře, hned bych si dala… Vzpomínky na dětství, pochoutka přímou z udírny :=))

před 4119 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek