Miroslavst

Tak kde to je?

Tak kde máte ty fotky-odkazy?
Zatím jsem viděl jen silnici.
Doplňuji:
Klikni na tento odkaz:
http://www.na­dapenny.com/
do prvního řádku klikni na procházet a najdi fotku, kterou chceš zveřejnit.
Otevře se ti normální windowsácký okýnko, kde až najdeš tu fotku, tak na ni 2× klikneš. Pak dej start uploading a počkej chvíli.
Potom se ti zobrazí vyplněné řádky a vlevo bude ta tvoje fotka.
Ten druhý řádek na něj klikneš a stiskneš ctrl c
Pak půjdeš na odpovědi a do otázky nebo odpovědi stiskneš ctrl v a je to hotový.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Též jsem viděla jen tu silnici, která je zničena povodněmi.

Kapko, nevytopilo Vás to? Bylo to OK, nebo jste dopadla špatně? ☹

Já hlavně čekám na foto jami155 😁 Já foto vložit nemohu – vysvětlovala jsem v Tvojí předchozí otázce 🙂

Další odpovědi
kapka

Jo? A kde? Já tam žádnou silnici neviděla! 🙂
Bohužel. Ale slibuju, že už s tím dám pokoj, jsem tu, abych myslela na něco jiného.

anonym

Jsem blba opet potrebuji navest,zda se ze jen od tebe,!
Doplňuji:
Neumim ,to jsem blba!

PostApMan

Taky čekám na jami155, když si pro nás dá tu práci s uploadem fotky na internet.
A mě už znáte z „avatarový“ fotky z FB.