Tak kde je to globální oteplování ?!

Dnes je tomu půl roku co topím v kotli jako mašinfíra a teploty jsou venku pomalu pod bodem mrazu! Jak to vypadá u vás,kteří topíte doma v ÚT ?!

Nejlepší odpověď
briketka10

čoveče nevím někde si dalo kávu a zákusek, taky topím jak zběsilá to zas bude doplatek !!
neboj prý v květnu má být pětadvacet to se už ohřejem a topit nebudem :DD

Další odpovědi
Drap

Pět stupňů, topit se musí.

suaeda

To vypadá, že jaro opět jako už několikrát nebude. Ze zimních teplot kolem 0–5 °C to najednou skočí rovnou na letní třicítku. A já má rád teploty tak někde kolem té dvacítky.

venkovan

Globální oteplování je o globálním průměru v delším časovém úseku. A jako vše v přírodě pulsuje.
A to, že mohou být delší zimy, ale prudší léta může být i projevem.
No nezbyde nic jiného než koupit pořádný domácí župan z berana a boty z tuleně, čapku z bobra.

briketka10

Ty se ptáš na oteplování a já sem celej den připojená na FB tak sakra proč zas nemůžu dávat ty hvězdičky ☹
vždy se přihlásím odhlásím tady i tam a obráceně pak naopak a zase a nic nic nic..
snad se mi to zadaří zas někdy já se zblázním ach..