Tak kam zmizela? Netušíte někdo, kdo to má na svědomí a proč? Jaká v otázce byla závadnost? Já ji nestačila ani přečíst.

Chtěla jsem právě odpovědět na otázku GVKB, zda chodím na demonstrace, a po kliknutí se mi objevila červená informace, že otázka byla odstraněna. A já se právě chtěla začít vykecávat, že ještě po prvomájových průvodech mám dodnes srocování velkého množství lidí dost a že proto sedím hodná a poslušná doma. Takže zase mi není dán prostor. Ach,jo.
Doplňuji:
Děkuji za poučení, Are, ale Odpovědi.cz jsou opravdu tlachárna. Kdy naposledy tu byla nějaká „normální otázka“, na niž by mohla bez uzardění odpovědět Annas? Kolik je tu otázek, na technické problémy, právnické, ekonomické a další témata vyžadující alespoň nějaké znalosti nebo praxi?
Většinou je to o bohapustém tlachání. V lepším případě o psaní úvah a zamyšlení na téma zdraví, móda a podobně.
Takže já to už také beru více jako zábavu a krácení si dlouhé chvíle. Až se konečně všichni tady dohodneme, že už toho bylo dost, okamžitě s tím skončím.
Na úrovni Odpovědí.cz mi záleží. Nebudu tady ale hrát trapnou úlohu Dona Quijota. Já si nemyslím, že spasím svět.
Vidím-li kritizovanou snahu Dr.Axla, aby něco zlepšil nebo změnil, a taky to, že už jsem se dočkala srovnání s jeho přístupem, potom je mi jasné, že většina lidí tady o zlepšení úrovně zájem nemá.
Ano, jsou tu výjimky, jako právě Annas, dudu, Damiana, kohut, Dr.Axl, Sůwa, Hlada, Syd, led…Našlo by se i pár dalších (promiňte mi Ti, které jsem nejmenovala). Ale je to jen malé procento lidí, kteří sem chodí. Bohužel, ani kodex nás neochraňuje, protože to by rázem zmizely tak 3/4 položených dotazů a také spousta odpovědí.
Are, já v tom jasno mám. A pro zpřísnění podmínek a dodržování pravidel budu klidně hlasovat hned.

Nejlepší odpověď
Ar

Možná bude důvod v tom, že tato poradna není určena přímo na to VYKECÁVÁNÍ, byť se hodně lidí domnívá že by se to mělo přejmenovat na TLACHÁRNA.CZ
Doplňuji:
ocko , jestli ti opravdu na úrovni Odpovedi.cz záleží, nečekej nato až se někdo s někým dohodne, ale přidej se k těm kdo to tady chtějí změnit k lepšímu.
Nic ve zlém ,ale pokud se přidáš k tlachalů marníš snahu těch kdo chtějí „nápravu“ této poradny a vrátit jí její důstojnost.

Další odpovědi
anonym

Nejen otázka, kde by se dalo říci, že vykazuje znaky závadnosti, ale i odpověď, jež nebyla ničím závadná a kde nepřišlo info od admini, takže někdo se možná pokouší o „pořádek“
Viz odkaz v tamní diskuzi.
Doplňuji:
Dnes jsem u jedné z obdobných otázek napsal, že průměrná životnost podobných příspěvků na ostatních, normálně fungujících webech, je cca 4 minuty, kdežto tady má šanci zamořovat ovzduší i 400 dní. Možná to někoho povolaného konečně nakoplo.
(Malá nápověda – „odik“).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/trpite-nejakou-fobii

tom004

Není důvod něco zpřísňovat,nebo „kontrolovat“ dodržování pravidel". Stačí na otázky,které sem nepatří,neodpo­vídat.

briketka10

mimořádně jsem taky odpověděla a nevím proč zmizela..
dnes je ňáký mazací den, nerozumím tomu :(

Damiana

Otázku, o které píšeš jsem nestačila zaregistrovat.
Ano, máš pravdu – se seriózním serverem pro zajímavé otázky a fundované odpovědi Odpovědi.cz už nemají mnoho společného. Občas nějaký záchvěv, ale většinou kecy v kleci. Chápu, že je hodně lidí, kteří sem chodí proto, aby se jenom(!) vyjádřili. Jakkoli a k čemukoli. Společnost ale tvoří lidé a jestli ti se neumí (nechtějí?) dohodnout na pravidlech něčeho důležitějšího – co mělo původně jasný účel v reálu, těžko to udělají anonymně kvůli nějakým blábolům na webu. Anarchie funguje vždy. Potlačit jí represí? To by šlo horko těžko, ani se mi to nelíbí a myslím, že na víceméně zábavný server to nepatří. Kdo z nás zde má právo k tomu určovat, co je a co není dobré? U vyložených blbostí se (možná?) shodneme, ale jinak? Pochybuji. Neustálé mentorování je také k ničemu, protože virtuální anonymita dává pocit nedotknutelnosti – a to oběma stranám. Jsem zastáncem toho, že by od této stránky, kde je poslední dobou nějak zbytečně dost husto, neměl nikdo očekávat zázraky, přehnaně se k ní upínat a měl by si najít také jiný druh zábavy. A měli bychom tu trochu „zklidnit hormon“ a být na sebe milejší a slušnější (viz třeba Pizliččino „poslání“ Led/Život na slovenský server…- smutné.) Já osobně se snažím. Nebuzeruji, nezakazuji (stejně je to na nic), nemažu, ale co mě nezajímá – ignoruji. Protože z hrachu si raději udělám pučálku, než abych s ním mrskala o zeď. 🙂

vlk samotař

Já na ni odpovídal. Můj názor: kde a kdy demonstrace bude..

anonym

Tome004, je to hezký názor, ale sama jsem brzy pochopila, že tak to tady nechodí. I na sebeblbější dotaz se tu vždy najde dost zájemců si „přisadit“. Někdo kvůli sbírání bodů za každou cenu, někdo možná z nudy, někdo proto, že ničeho lepšího není schopen.
Já třeba u MK proto, že mi velmi vadí některé osobní útoky na něj. I to by tu být nemělo. Potom bych teprve hodnotila, zda tu mají být Michalovy dotazy.
A jsme tam, kde jsme. Potom se tu může jeden snažit a k ničemu to stejně nepovede.
No a další nezanedbatelný důvod, proč to tu vypadá tak, jak to vypadá, je ten, že každý člověk MUSÍ mít nastavena pravidla a také MUSÍ vědět, že je třeba tato pravidla dodržovat. Když si z nich někdo dělá akorát legraci, zesměšňuje Ty, co jim není jedno, kam Odpovědi.cz směřují, to už potom není o demokratickém pochopení situace a o morálce většiny, která pár vybočujícícím jedincům dá svým mlčením takovou „morální facku“, že se zastydí a začnou fungovat zodpovědněji. Samo se nezmění nikdy nic. Ani tady ne.

anonym

Are, k tomu se skutečně ráda pořipojím. Pravdou ale je, že jsem nejednou v této věci už otravovala osazenstvo Odpovědí.cz a snažila se pochopit zde zákonitosti fungování zdejší komunity a také to další, co s sebou právě to podivné fungování nese.
Pokud jde o výběr otázek, na něž odpovídám, tak bys možná mohl nakouknout i „na ty tlachací“. Většinou jsem s určitým záměrem psala i tam. Nesnáším osobní napadání a vulgaritu. Přesto je jí tu dost. Mám sama za sebe zapotřebí někdy takové špinavosti zmírnit alespoň svým příspěvkem. Nic nedělám nepromyšleně a „z blbosti“. Jen mi někdy uteče chyba, kterou nevidím, a to mne skutečně štve.

annas

Ocko, přestala jsem se k různým „nešvarům“ vyjadřovat. Sleduji jen otázky, na něž mohu odpovídat tak jako kdysi v minulosti, když odborné dotazy převažovaly. Nechci se opakovat. Spory jsou od té doby, kdy byly místo palců zavedeny body. Hádky vznikaly i kvůli bodování zábavných či anketních otázek.
Každý má jiný pohled na skutečnost. Kdo rozhodne, že tato otázka je taková, jiná je maková a že zde nemá co dělat? Pokud se mně otázka nelíbí, tak ji iignoruji a neodpovídám.

Vkládala jsem otázky, ale byla nařčena, že zde nemají co dělat, že mám jít na jiný server, že toto je stránka ODPOVĚDÍ, nikoliv zjišťování názorů. Navíc že jsou mé otázky primitivní. Bez dalšího komentáře.

anonym

Annas, tento postoj chápu a nemíním ho nějak rozebírat. Také bych asi přestala po opakovaných útocích na některé věci reagovat. Vlastně, ne že bych přestala, přestala jsem. Když se mi zde sypaly výčitky na hlavu a hlavně ze stran, kde by bylo lépe si zamést před vlastním prahem, tak jsem nakonec došla k závěru, že snažit se něco vysvětlovat, nemá smysl. Kdo chce, pochopí, a s natvrdlým zarputilcem se stejně domluvit nedá.
Nechci rozebírat, co, kdy a proč se stalo. Neskutečně mne štve to, že někdo sem vloží otázku a doufá, že se tu dočká pomoci. A zatím? Nemastné, neslané „hekání“ o tom, že: „já si myslím…“, „Já nevím, ale podívám se…“
Do háje, o čem to, proboha je?
Ti lidé se neptají, jestli si tu někdo něco myslí. Nejspíš si oni myslí, že je tu někdo, kdo na jejich otázku bude umět odpovědět. A tady se kecá a kecá a kecá. Ale úplně o ničem.
Ještě tak se tu všichni můžou přerazit, aby čím dál mladším dětem radili, jak sbalit holku nebo kluka. To je tedy úroveň!!!
Vašich otázek jsem hezkých pár přečetla. Jsou vesměs odborné a některé asi pro zdejší osazenstvo trochu „nad míru“. Podle toho také vypadají některé odpovědi, ale to není Vaše chyba. Myslím si však, že byste neměla od Odpovědí.cz dávat ruce pryč. To by bylo zbabělé a já jsem přesvědčená, že Vy zbabělec rozhodně nejste.