kenyrts

tak jsem si na chvilku zavzpomínal

na naše mládí,

http://letecka­posta.cz/549626323

Nejlepší odpověď
Andělé

Verunka483,k tomu snad není potřeba otázky…
Kenyrts,tak jsem se zasnila,jaké to bývalo,pamatuji si vše. Škoda,že už jsou staré časy v nenávratnu pryč…Jojo,bejvávalo dobře…:-(
Dávejte sem prosím častěji leteckoupostu,vždy se na ní těším,má co do sebe.
Děkuji:-)

Další odpovědi
mosoj

Jo Eskymo !!! Stálo 0,50 Kč a za dvě kačky ho bylá plná hrst. A ta dobrota!!!!

annas

Nikdy se nevrátí …
Moc mně chybí sobotní odpolední rozhlasové hry.
Téměř pravidelně jsem si pochutnávala na mléčném kokteilu nebo obloženém vaječném chlebíčku.

briketka10

jo jo eskymo a sibirka mňam..

Damiana

Paráda! A při tom vzpomínání jsem zase na jazyku najednou ucítila tu jahodovou zmrzlinu se zrníčky, jablečnou dřeň v kostce a vybavilo se mi skákání gumy a panáka.

johana 56

„Kačení mýdlo“ s rohlíkem a žlutá sodovka za padesát haléřů, to byla super svačinka za kačku! Mládí je sice pryč,ale vzpomínky zůstávají.

Drap

Ji pamatuji. to bývaly časy !

anonym

Mléčné bary,kino za vstupné 1 Kčs do „první brázdy“,holky byly krev a mlíko,žádné anorektické vzory,máme na co vzpomínat,co dětem vyprávět.Díky,zase něco hezkého pro nás všechny najdi!Budu se těšit.Hezký den!

verunka483

mám dojem že nebyla položena otázka.