jendahun

Tak jsem ráno přemýšlel…myslíte že to je možné?

Včera jsem řešil a odstraňoval nějaké viry v počítači.V noci se mi zdálo,že se mi nějaké viry dostaly sledováním PC do hlavy a že je musím nějak vymazat.Bylo to dost živé a ještě ráno jsem se z toho nemohl chvilku vzpamatovat.Myslíte že by něco podobného bylo časem možné?Už tady byla řeč o podprahovém vnímání reklam,je možné že by nás někdo pomocí programů v PC a monitoru neurolingvisticky programoval a ovlivňoval naše chování i rozhodování?

Nejlepší odpověď
beer

Mně se to taky stává, že pokud moc přemýšlím, tak mi z toho pak občas hrabe.. Klídek, to přejde! ))

Další odpovědi
lexx

Je to možné. I zdánlivě neškodné TV vysílání může obsahovat podprahové signály, stimulovat poptávku, navodit spotřební náladu, ovlivnit politické preference a tak podobně. PC a internet využívá dosud méně lidí než TV ale v budoucnu bez počítače a konta v bance nekoupíte rohlík a toaleťák. Dokonalá kontrola ovčanů, v zájmu vládních mocipánů. To je můj názor.

MacChill

Připomíná mi to program I-doser, který pomocí zvukových vln stimuluje mozek a snaží se navodit různé nálady.

Zdroj: http://www.ty­burec.net/index­.php?option=com_con­tent&task=view&id=69&I­temid=66

Conchus

Proč se tak namáháte a přemýšlíte? Některým lidem taková činnsot smrtelně škodí.

anonym

Pocitace za nas zadne viry z nasich hlav odstranovat nebude. Ty viry si musime ostranit totiz sami. ☹
Uz jsem to tu jednou psala :
Ze ten , kdo ma urcite veci pochopit .. , tak se mu budou tak dlouho dit ruzne zvlastnosti az do te doby – dokud nepochopi…
Jsem carodejnice , tak prominte .. , ze si nedam pokoj.
Proto pisi jen do diskuze. 🙂 -iv-