Avatar uživatele
jendahun

Tak jsem ráno přemýšlel…myslíte že to je možné?

Včera jsem řešil a odstraňoval nějaké viry v počítači.V noci se mi zdálo,že se mi nějaké viry dostaly sledováním PC do hlavy a že je musím nějak vymazat.Bylo to dost živé a ještě ráno jsem se z toho nemohl chvilku vzpamatovat.Myslíte že by něco podobného bylo časem možné?Už tady byla řeč o podprahovém vnímání reklam,je možné že by nás někdo pomocí programů v PC a monitoru neurolingvisticky programoval a ovlivňoval naše chování i rozhodování?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, anonym, beer, Meropa před 4540 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Mně se to taky stává, že pokud moc přemýšlím, tak mi z toho pak občas hrabe.. Klídek, to přejde! ))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

Je to možné. I zdánlivě neškodné TV vysílání může obsahovat podprahové signály, stimulovat poptávku, navodit spotřební náladu, ovlivnit politické preference a tak podobně. PC a internet využívá dosud méně lidí než TV ale v budoucnu bez počítače a konta v bance nekoupíte rohlík a toaleťák. Dokonalá kontrola ovčanů, v zájmu vládních mocipánů. To je můj názor.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacChill

Připomíná mi to program I-doser, který pomocí zvukových vln stimuluje mozek a snaží se navodit různé nálady.

Zdroj: http://www.ty­burec.net/index­.php?option=com_con­tent&task=view&id=69&I­temid=66

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Proč se tak namáháte a přemýšlíte? Některým lidem taková činnsot smrtelně škodí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pocitace za nas zadne viry z nasich hlav odstranovat nebude. Ty viry si musime ostranit totiz sami. ☹
Uz jsem to tu jednou psala :
Ze ten , kdo ma urcite veci pochopit .. , tak se mu budou tak dlouho dit ruzne zvlastnosti az do te doby – dokud nepochopi…
Jsem carodejnice , tak prominte .. , ze si nedam pokoj.
Proto pisi jen do diskuze. 🙂 -iv-

před 4540 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek