hanny 2

Tak jo,jdu spát!Zítra si to dopovíme,souhla­síte???

Nejlepší odpověď
anonym

Neutíkáš náhodou takhle zbaběle pouhých 6 palců od zlata?
Doplňuji:
Probůh, briketko, jsi tu příliš krátce, tady se hýří ironií a nadsázkou, snad by sis to nebrala k srdci. V nočních hodinách ber polemiky s nadsázkou.
P.S. Jinak technicky lze dobodovat staré otázky, třeba měsíce dozadu, jeden takový tu už nasbíral přes noc i 137 bodů, tj. 68 palců.

Další odpovědi
briketka10

dobrou noc hanny a nevím co to říkal Dr.Axl jak bych Tě asi mohla dobodovat, když můžu jen jednou, dělal si ze mě srandu, že jo ?
je mi z toho smutno a dobře se mi spát nebude, takový řeči nemám ráda, jestli to bral vážně..
navíc my dvě si většinou dáváme body vzájemně co si pamatuji..

tom004

Přeji hezké sny.Opičím se. :)

venkovan

Kdyby jen zítra. Tady na to dopovídání zítra vlastně znamená neomezeně dlouho.