mosoj

Tak ještě jednou. Co to je „následovat otázku“ .

Halt jsem blbej.

Nejlepší odpověď
odik

cituji nápovědu: „Zaujala vás konkrétní otázka a nejste jejím autorem? – Zaškrtněte následovat na otázce a ve streamu budete upozorněni na nové odpovědi.“

takže má šedá kůra mozkové velí: „Zaškrtnu-li, že chci následovat otázku – bude se mi ve stremu (= novinka) zobrazovat, pokud na otázku někdo odpoví.“

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/nasledova­ni-a-stream

Další odpovědi
anonym

Mrkni se, co napsala Led na „Slovácích“:

Zdroj: http://www.od­povede.sk/otaz­ky/ako-nasledovat-uzivatela-s-uzavretym-profilom

beer

Tak jsem na to tady a teď kliknul a vidím tam nyní zelenou fajfku s možností „odebrat“. Což mi připadne, že i já se teď ptám. Nebo ne? Co tam vidíš teď ty?
Doplňuji:
Blbost, asi mi teď budou chodit mejlíky s odpovědmi na tvoji otázku..))

Hykam

Myslel jsem, že tvůrci Odpovědi.cz jsou češi, tudíž nechápu nesmyslné pijmenování služeb, viz např. „následovat otázku“ nebo „stream“
Myslím, že čeština je dost bohatá, aby se našel výstižnější pojmenování.