Tak jde cas :-( Pred 20 lety , kdyz me kontrolovali policajti , stacilo jen trochu zakoketovat .. oni se omluvili ,

s omluvou , ze me zastavili mi poprali stastnou cestu ! Pred 15 lety - kontrola - nechali me vystoupit z auta , zkontrolovali jestli jsem ( ja , ne to auto ) v poradku ... opet poprali stastnou cestu ( uz se ale neomlouvali ) a bez pokuty jsem mohla pokracovat dal.
Pred 10 lety kontrola : Uz me nenechali vystoupit ani z auta , poposli - domlouvali se , nakonec mavli rukou a rekli : Jedte !!
Dnes : Kontrola - pokuta 2 000 kc . ! Pry cervena. A ja tu cervenou videla svitit zelene , ale bylo mi to trochu divny , ze sviti nahore. ! :-) -iv-
Doplňuji:
Butani to trefil . :-( A bohuzel ne jenom starsi ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No jo, policajtům se čas možná zastavil, ale problém je spíš v tom, že ta Iv je čím dál starší... :)

Další odpovědi:

Zlatý

pro policajty se čas zastavil už někdy za rakousko-uherské monarchie: (s prominutím) byli to tupci tehdá, za Masaryka, po válce, za socializmu, před 20ti lety i teď.

Bronzový

-iv- třeba to je všechno jinak: dříve dostali pochvalu od šéfa, že vychovávají řidiče k zodpovědnosti, ale dnes za udělení pokut mají prémie

Zlatý

Mamčin bratranec dělal svýho času u policie a vůbec se nerozpakoval pokutovat i strejdu (=jeho vlastního bratrance). Bylo to za nějaký drobný přestupek, prý úplná prkotina - a navíc kousek od strejdova domova. Klidně už strejdu mohl nechat dojet domů, jenže on ho prý stavěl schválně.

No jo, no: ve službě neznám bratra(nce) :))
Tak je to správné, tak to má být :))

Někteří policajti jsou vážně gumy (měli jsme dokonce jednoho za souseda, hluboký zážitek!!!!). Ale i pár slušných, čestných, poctivých a pracovitých se mezi nimi najde-nesmíme je zase házet všechny do jednoho pytle :) Škoda jen, že jich je tak málo - a vlastně bych řekla, že jich je čím dál tím míň :(

Asi opravdu platí, že:
http://www.youtube.com/…

Zlatý

Žiaľ -iv-, nebudem vás utešovať, ten čas je naozaj neúprosný.
Je lepšie zaplatiť peniaze za pokutu, ako peniaze za pohreb.
Nám, starším, sa vekom naozaj zhoršuje zrak, niekedy nám to potvrdí aj lekár, preto radšej nespoliehajme sa len na farbu, ale aj na polohu svetla na semafore.
Čo sa týka policajtov, predsa len pred 20 rokmi premávka na cestách nebola taká rýchla a hustá. Buďme rady( muži radi), že sú prísnejší, kvôli našej bezpečnosti.
PS.
Rýchli šoféri, dajte prosím, dopredu vedieť, kadiaľ pôjdete, aby sme sa vám vyhli.

Diskuze k otázce

anonym

Fablen ale umi utesovat . :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.