redy

Tak jak? Už to máte taky za sebou?

Nebo ještě hodujete?
A co dárky, je to přesně to, co ste chtěli? ( Pochlupte se já sem zvědavá)
Nebo poputujou zpátky do obchodu?
U nás dobrý :)

Doplňuji:
Nojo pochlubte se.
nechce to odejít musím ještě něco nacvakat
takže se omlouvám

Nejlepší odpověď
quentos

za sebou.
Dárky potěšily, tradičně knížky, cédéčka a vstupenka na zdejší věhlasný jazzový festival, u níž nejvíc potěšilo upřímné osobní věnování se žábou na obálce :{)>

Další odpovědi
ahold

Za sebou, za sebou.
A spokojená maximálně. Přesto, že se nekonalo překvapení. Nový PC už 14 dní pracuje.
A obrovskou radost mám z Gorilího kalendáře. To je moje velká láska.

Kelt

Dárky potěšily, hlavně ostatní měli radost. Dostal jsem zajímavou knížku o bitvě u Hastingsu 1066. Tak si zase něco zajímavého přečtu. a dovím se něco nového.

Jikra

Abych to trošku odlehčil:Tak za sebou, už to mám dávno. Holduju co mi cukr dovolí.A co se týká dárků, tak jak zní starý komunistický song: Teď už máme co jsme chtěli.

anonym

Kelte,dej vědět,knihy mě berou.Hlavně čti rychle!Je čtivá?