Zlatý

Tak jak to tedy bylo?

Už rok řeším takové menší dilema. Popis bude muset být trochu obsáhlejší. Loni v létě jsem strávil s nejmilejší kamarádkou čtyři dny v nádherné vísce u FM, ubytován ve dvoulůžkovém apartmánu v penzionu. Tedy on nebyl tak zcela dvoulůžkový - ta dvě lůžka byla spojená, něco na způsob "manželské" postele. V průběhu poslední z nocí měla kamarádka bláznivý spontánní nápad mě v noci vřele objímat; ve vřelém objetí jsme strávili prakticky celou noc. Jak se říká lidově - "nic nebylo", ačkoliv jsem jí vracel vešekrá pohlazení a nebyl si zcela jist, zda ono přehnané tulení činí ze spaní či nikoli (prý ne, jak jsem se později dozvěděl). Ač se jí postupně zrychlovala intenzita dechu, po určité době k protiakci z její strany už nedošlo. Měl jsem tedy co dělat a nervy mi tekly proudem, ale jelikož vím, že je mám ze železa, udržel jsem se. Avšak nyní mi mé nejbližší okolí tvrdí, že "jsem vůl", že "šlo z její strany o jasný signál, že chce víc" apod. Co soudíte vy, je to tak? Nebo jsem učinil správně, že jsem se držel zpátky? Ona je navíc pravděpodobně ještě panna, nevzal bych si to na triko.
Doplňuji:
V emailu několik dní poté mi psala, že měla z našeho společného pobytu "trochu strach", což jsem docela dobře nechápal. Mohlo to s tím souviset a potvrzovat tak mou domněnku, že jsem udělal správně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Můj názor. Jak se zmiňujtete, šlo o kamarádku, nikoliv o partnerský vztah. Kdybych bych v situaci dívky, cenila bych si toho, že jste nepodlehl mým svodům, i když to určitě bylo těžké. Za vola Vás považují ti, kteří by využili jakékoliv příležitosti. Patříte zřejmě k těm jedincům, pro něž je důležitější hluboký cit než pouhé sexuální vybití. Třeba Vás Vaše kamarádka testovala. Přesvědčila se však, že Vám může důvěřovat. Kdyby to dopadlo jinak, možná byste ji litoval. Těžko říct.
Patřím k jiné generaci, ale stále se přesvědčuji o tom, že se při navazování vztahu pořadí často obrátí.
Věřím v osud. To, co má být, určitě přijde. Snažím se žít podle toho, že nelze změnit skutečnosti, které se již staly. Je tedy zbytečné se nad tím trápit. Kdeže loňské sněhy jsou!

Další odpovědi:

Možná,že má dost smíšené pocity.Signály byly snad jasné.Řekl bych.A pokud je to panna-tím by se vysvětloval email.To objímání-co říct?
Má si podat žádost? Nic ve zlém!!
Doplňuji:
Uvědomil jsem si pozdě,ale přece.Mluvíš-píšeš o ročním dilematu.Pochopil jsem to dobře?
Nic tě nezaráží?

Zlatý

Tak to se v dnešní době málokdy vidí. Gratuluji.
Je to sice trošku jiné téma, ale i zde je vidět k čemu to dnes spěje:
http://www.odpovedi.cz/…

4 dny je na tohle krátká doba. Okamžitý sex s kýmkoliv provozují dělníci. Ona ti s odstupem času bude vděčná že jsi ji uchránil a je možné že si tě bude vážit. A to je moc.

Měla trochu strach: obavu z vlastního jednání.

Stříbrný

Ja si myslim,že jsi nic nepokazil,ale naopak si u ni stoupl v ceně.Je to můj nazor.

Já si myslím,že by jste se měl do toho více položit,není samo sebou,že ve svých 26ti letech jste prakticky neměl nějaký trvalejší vztah.Když už jste strávili spolu v objetí celou noc,tak jste měl zkusit to dotáhnout do konce,buď by to dopadlo pro vás i pro ni dobře,nebo pro vás špatně,ale věděl by jste na čem jste,takto žijete jenom v doměnkách "udělal jsem dobře,nebo jsem udělal špatně"
tak už ten gordický uzel jednou proboha rozetněte !!!!!!!!!!

Bronzový

Je možné,že Vaše kamarádka nemá "zkušenost" s
mužem a své reakce se polekala.Nebo se jí vše zdálo moc rychlé.Jestli Vás zajímá jako potencionální partnerka,najděte odvahu a zeptejte se jí,jestli stojí o vaše vzájemné sblížení.Podle mně jste se nezachoval vůbec špatně.

Stříbrný

Víš, quentosi, ta Tvoje kamarádka se Tě jednoduše snažila svést. Nejspíš je to takový ten typ ženy, který rád koketuje a svádí pány kolem sebe. Průměrná žena by se takhle nechovala. ...a nebo je druhá možnost, že Tě zkoušela, a pak jsi u ní skutečně stoupl v ceně. Takových mužů je totiž opravdu málo.
Ty si naopak můžeš gratulovat, že jsi odolal. Jednou, až opravdu potkáš tu pravou, bude okolo pobíhat i spousta jiných, které budou jevit zájem. Pak se Ti takováhle zkušenost bude moc hodit.

Bronzový

Myslím, že jsi udělal dobře. I kdyby to na tebe zkoušela a chtěla to, bude si tě teď víc vážit a bude tě chtít ještě víc, nemyslíš? :-) Takže bych to neřešila.

Zlatý

Pokud tě objímala tak jak píšeš, tak si myslím,že to asi jasný signál byl.
Druhá věc ja ta, jak spolu hodně kamarádíte, jak se často vidíte a jak si představujete svůj vztah do budoucna.
Pokud se vidíte zřídka a měla to bý pouze tato noc, tak jsi udělal rozhodně dobře. Pokud jste se už spolu spřátelili natolik, že by to vpodstatě byl začátek vážnějšího vztahu, tak nevím. Záleží na tom, jestli bys chtěl s ní mít trvalý "vážný" vztah nebo pouze kamarádský a máš tu svou ze všech znejmilejší někde jinde.

Pokročilý

Omlouvám se,
ale jsem přesvědčen, že ano, "jste opravdu vůl", správně ani morálně jste se dobře nezachoval. Prostě opravdu nevěřím na to, že spolu trávíte čtyři dny v nádherné vísce ve dvoulůžkovém apartmánu a "nic". vsadím se, že kamarádka už není ...

Bronzový

Myslím,že na to čekala,ale když viděla vedle sebe kus. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Raději nic.

Pokročilý

Pokazil nebo nepokazil, těžko říci, ale získal jsi námět k úvahám, což je cenné.

Pokročilý

Psychologie ženské duše je nepochopitelná, ale ta tvoje taky. Proč jsi jí sakra nevyklopil, že ji miluješ?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.