mosoj

Tak jak to opravdu je ?

Nadměrně teplá zima a nadměrně studený rok. Taková je skutečnost podle mé spotřeby plynu. Topím na teplotu řízenou prostorovým termostatem, již mnoho let stejně nastaveném. Se zateplením jsem nic nedělal.

Podle záznamů spotřeb plynu za celý rok – březen – březen budu mít letos nejvyšší spotřebu plynu za posledních 6 let.

Doplňuji:
Na tak trochu se přitápělo ještě v červnu !

Nejlepší odpověď
rigormortis

Tuto zimu se topí od září, což je velmi brzo a navíc předešlá zima končila později (květen).

Další odpovědi
zjentek

a nespolupracujou už plynárny nějak s těmi výrobci termostatů? :o

zzzzz

Nevím kde bydlíš, já jsem z Beskyd a mám protopenou asi větší čtvrtku toho co loni, není sice konec zimy, ale počítám, že víc jak polovinu neprotopím. Letošní zima je pro mě úsporná, bojím se té další, aby pak nespadl sníh za 2 zimy. 🙂