Avatar uživatele
bolak

Tak jak ste si zvykli, po půl roce na novej vzhled odpovědí? :)

Už vám to po tý době nepřijde jako zas takovej humus, co? A co nový funkce? Pořád nic, nebo už ste je taknějak pochopili a přijali? Následujete otázky? Víte už co je to stream? Rozumíte tomu jak to funguje, když to náhodou funguje? A co nominace, koukal jsem že jsou s tím pořád problémy :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, iceT, barnajka, Damiana, briketka10, david22, anonym před 4224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Vzhled by mi ani tak nevadil, ale vidím jen ob jednu odpověď, kdo hodnotil. Připomínek bylo víc, tys je pečlivě shromáždil a předal, jenže nestalo se vůbec nic. Nejspíš se čeká, až to všichni zapomenou, ale ono to vlastně za nějakou námahu a výdaje ani nestojí 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zvykl jsem si špatně, ale celkem dobře to snáším.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

u nominací mám problém kolik jich je k dispozici to nevím ??
kliknu na ni a je odpovězeno, že nomice byla udělena, ale ta 1 se u odpovědi neobjeví !!
jinak jsem si zvykla už asi na vše snad ještě to následování mi dělá trochu potíže s někým se spojit :(

Doplňuji:
vracím se o půlnoci a to domino dohrávám víš :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Vzhled je mi celkem jedno, spíš mi vadí různé BUGy, jak např. reloady okna, když už má člověk 2 řádky a ono se mu to smaže nebo nemožnost opravit odpověď otázku když po odeslání uvidím hrubku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

A tož to já jsem si zvakla celkem brzy,dokonce už si moc nepamatuju původní vzhled.Jedu stejně jak jsem jela kdysi,zeptám se nebo odpovím,dávám palce i nominace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Mám to lehčí, žádný jiný jsem zažitý neměla. Když občas někdo nakopl, dostala jsem se s některými vymoženostmi dál – stream, následování otázek. Ale že bych to chápala do důsledků, to bych kecala – trochu se už orientuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Když už si myslím že dobrý, tak ne.:(( Ale musím sem chodit, neb jsem závislák :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ne. Pořád jsem z toho otrávená jak zrní na krysy. Jdou mi stále na nervy ty stejné chyby – načítání stránky po každém obodování nebo nominaci(!), pomalost, zdržování, když se člověk chce patlat ve svých starších otázkách a odpovědích, atd. Takže pořád vzpomínám s nostalgií. Nemám ráda změny k horšímu. Vždycky mě napadne, že nejvíc utrpení způsobí člověk člověku proto, že je přesvědčen o věcech, které se nakonec ukážou jako zbytečné a blbé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

uplně v klidu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Změna mě přišla vhod až na to že je to velká zátěž na software v mobilu alespoň v mém starším typu SE G502.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ani jsem si nevsimla,a ani nevim jak,jsem si zvykla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Sůwa: a to já je ještě průběžně spamuju :) aby měli špatný svědomí… a jednou stejně budou muset nějakou aktualizaci udělat, tak aspoň budou vědět s čím začít :)

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nemohl bys tam spamnout, aby konečně zrušili žebříček hodnocení a byl tu konečně klid od neustálého připomínání kodexu o opakovaných otázkách?

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to bych moch, ale myslím že by to stejně nepomohlo, dokavaď nám tu řádí F60.5

… a šmejdí v několik tejnů starejch otázkách a opravuje a opravuje a op(t)ravuje…

:) > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-znas-druhy-pohybu#discussion

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:-o
a ja blbka myslela, ze je nekde na cestach a sbira ten svuj ztracenej mozek … uz uz jsem ho chtela zacit chvalit a ono zase nic … ach jo … -iv-

před 4223 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Ha,ha, několik tejdnů? Já četla ráno odkaz na otázku starou skoro dva roky 😁

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Heřman: nó, to mi povidej, tyve.. > http://www.mo­bilmania.cz/Fi­les/Obrazky/ar­t16/Dancall/01­.jpg

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Wau a to je funkční? 🙂

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek