bolak

Tak jak ste si zvykli, po půl roce na novej vzhled odpovědí? :)

Už vám to po tý době nepřijde jako zas takovej humus, co? A co nový funkce? Pořád nic, nebo už ste je taknějak pochopili a přijali? Následujete otázky? Víte už co je to stream? Rozumíte tomu jak to funguje, když to náhodou funguje? A co nominace, koukal jsem že jsou s tím pořád problémy :)

Nejlepší odpověď
Sůwa

Vzhled by mi ani tak nevadil, ale vidím jen ob jednu odpověď, kdo hodnotil. Připomínek bylo víc, tys je pečlivě shromáždil a předal, jenže nestalo se vůbec nic. Nejspíš se čeká, až to všichni zapomenou, ale ono to vlastně za nějakou námahu a výdaje ani nestojí 🙂.

Další odpovědi
Drap

Zvykl jsem si špatně, ale celkem dobře to snáším.

briketka10

u nominací mám problém kolik jich je k dispozici to nevím ??
kliknu na ni a je odpovězeno, že nomice byla udělena, ale ta 1 se u odpovědi neobjeví !!
jinak jsem si zvykla už asi na vše snad ještě to následování mi dělá trochu potíže s někým se spojit :(

Doplňuji:
vracím se o půlnoci a to domino dohrávám víš :))

Michal Kole

Vzhled je mi celkem jedno, spíš mi vadí různé BUGy, jak např. reloady okna, když už má člověk 2 řádky a ono se mu to smaže nebo nemožnost opravit odpověď otázku když po odeslání uvidím hrubku

iceT

A tož to já jsem si zvakla celkem brzy,dokonce už si moc nepamatuju původní vzhled.Jedu stejně jak jsem jela kdysi,zeptám se nebo odpovím,dávám palce i nominace.

manon

Mám to lehčí, žádný jiný jsem zažitý neměla. Když občas někdo nakopl, dostala jsem se s některými vymoženostmi dál – stream, následování otázek. Ale že bych to chápala do důsledků, to bych kecala – trochu se už orientuji.

aramah

Když už si myslím že dobrý, tak ne.:(( Ale musím sem chodit, neb jsem závislák :)

Damiana

Ne. Pořád jsem z toho otrávená jak zrní na krysy. Jdou mi stále na nervy ty stejné chyby – načítání stránky po každém obodování nebo nominaci(!), pomalost, zdržování, když se člověk chce patlat ve svých starších otázkách a odpovědích, atd. Takže pořád vzpomínám s nostalgií. Nemám ráda změny k horšímu. Vždycky mě napadne, že nejvíc utrpení způsobí člověk člověku proto, že je přesvědčen o věcech, které se nakonec ukážou jako zbytečné a blbé.

balca

uplně v klidu.

Heřman

Změna mě přišla vhod až na to že je to velká zátěž na software v mobilu alespoň v mém starším typu SE G502.

pizlicka

ani jsem si nevsimla,a ani nevim jak,jsem si zvykla.

bolak

Sůwa: a to já je ještě průběžně spamuju :) aby měli špatný svědomí… a jednou stejně budou muset nějakou aktualizaci udělat, tak aspoň budou vědět s čím začít :)

Sůwa

Nemohl bys tam spamnout, aby konečně zrušili žebříček hodnocení a byl tu konečně klid od neustálého připomínání kodexu o opakovaných otázkách?

bolak

to bych moch, ale myslím že by to stejně nepomohlo, dokavaď nám tu řádí F60.5

… a šmejdí v několik tejnů starejch otázkách a opravuje a opravuje a op(t)ravuje…

:) > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-znas-druhy-pohybu#discussion

anonym

:-o
a ja blbka myslela, ze je nekde na cestach a sbira ten svuj ztracenej mozek … uz uz jsem ho chtela zacit chvalit a ono zase nic … ach jo … -iv-

Sůwa

Ha,ha, několik tejdnů? Já četla ráno odkaz na otázku starou skoro dva roky 😁

bolak

Heřman: nó, to mi povidej, tyve.. > http://www.mo­bilmania.cz/Fi­les/Obrazky/ar­t16/Dancall/01­.jpg

aramah

Wau a to je funkční? 🙂