Monny

Tak jak se vám dneska vstávalo?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak nějak normálně. Už 14 dní jsem nemocná, takže jsem vlastně již dlouho nevstávala. Dnes poprvé jsem doopravdy vstala, dokonce již mohu i sedět. Ale jsem pořád dost unavená, tak nevím, jestli si nebudu muset jít zase lehnout. A co Vám Monny, jak Vám se vstávalo? Asi ne moc dobře, když se ptáte??

Další odpovědi
hanulka11

Mě se vstává každý den dobře, jakmile otevřu oči jsem k použití -to je velká výhoda.