bolak

Jak myslíte, že dopadnou tento týden naše týmy v evropských pohárech??

Já jak už jsem psal v barbakanově otázce > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/fandove-jste-spokojeni-s-vysledkem-cska-moskva-sparta (protože jsem patriot) věřím že to všichni zvládnou, tzn. 4× postup, a pak jsem si navíc vsadil ještě takovou tutovku, 2 zápasy na 1 tiket Sparta-CSKA 0:0 a Kodaň-Jablonec 1:2, kurz na 2 zápasy 140 se mi zdál slušnej (na to že hraju na jistotu), tak jsem do toho šlápnul.

Odpovědi
anonym

Jiná varianta

Sparta vypadne,Plzeň postoupí,stejně i Liberec,Jablonec vypadne.

bolak

Jugar: takže můj tiket se ti nelíbí? :)

bolak

no, a už je to v háji :)

anonym

No,to jsem nečekal,.že takhle sparta udeří,ale přeju jim to.,ještě,že jsem to nevsadil.

anonym

Tak se nám to otočilo a je škoda,že jsem to nevsadil.

bolak

Ten jablonec mi až do 85 minuty vycházel :) škoda, liberec dopadl jak jsem předpokládal, a sparta i s plzní mají ještě šance postoupit do uefy, ono možná je to tak lepší, v LM by těžko něco uhráli a ještě by na to mohl doplatit koeficient, a v uefě bychom mohli mít teoreticky až 4 týmy, což by bylo možná ještě lepší, protože na LM je vždycky na co se dívat, a u uefy máme jistotu že alespoň budou vysílat něco co nás zajímá